SERWIS MECHANICZNY

IMPWAR ZADBA O DOSKONAŁY STAN TWOJEGO SAMOCHODU, ABY SŁUŻYŁ PRZEZ WIELE SZCZĘŚLIWYCH LAT

Problemy z samochodem? Zaufaj wykwalifikowanym mechanikom IMPWAR, którzy stosują oryginalne części Nissana podczas serwisowania i napraw pojazdów.

Nasz serwis posiada do dyspozycji wszystkie niezbędne narzędzia do przeglądu i naprawy w przypadku awarii lub wypadku.

Pracownicy IMPWAR posiadają duże doświadczenie i kwalifikacje, aby właściwie zająć się Twoim samochodem, a nasze hale serwisowe są wyposażone w najnowszą i najskuteczniejszą technologie. Informujemy na bieżąco o przebiegu naprawy, a wszystkie trudności, pojawiające się w trakcie naprawy, są najpierw konsultowane z Właścicielem.

Realizujemy wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne, blacharskie, lakiernicze. Specjalizujemy się także w serwisowaniu pojazdów elektrycznych. Przy poważniejszych interwencjach – takich jak naprawy silnika, czy skrzyni biegów – proponujemy regenerowane części Nissana, które są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla kieszeni Właściciela pojazdu.

Dysponujemy trzema profesjonalnie wyposażonymi serwisami mechanicznymi, na terenie województwa dolnośląskiego, gdzie możecie Państwo dokonać przeglądów gwarancyjnych, oraz wszelkich przeglądów okresowych i napraw mechanicznych samochodów Nissan oraz innych marek.

Naprawiając samochód u nas, otrzymasz w standardzie spokój ducha. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość oraz korzystne ceny. Dzięki nam Twój samochód znów będzie komfortowy i bezpieczny w trakcie podróży.