NISSAN TOWNSTAR VAN

Kompaktowy Van

Cena katalogowa silnik benzynowy
od 81 900 zł

Rata netto¹
od 999 zł/mc

Cena katalogowa silnik elektryczny
od 139 900 zł

Rata netto²
od 1 459 zł/mc

  • ¹Miesięczna rata netto dla modelu Nissan Townstar Van w ofercie Leasing Select na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km i opłatą wstępną 15%. ²Miesięczna rata netto dla modelu Nissan Townstar EV w ofercie w ofercie Leasing Select na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 80 000 km i opłatą wstępną 30%.

UKŁAD NAPĘDOWY

Silnik benzynowy lub w 100% elektryczny

Nissan Townstar VAN dostępny jest w dwóch układach napędowych. Jednostka benzynowa z silnikiem 1,3 litra generuje moc 130 KM ( 240 Nm) i jest dostępna z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach. W ofercie dostępny jest również Townstar zasilany w 100% elektrycznie, poszerzający gamę, z myślą o rozpowszechnianiu transportu bezemisyjnego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WNĘTRZE

Osiągi i przestrzeń

Nissan Townstar w wersji dostawczej to wygodny i nowoczesny samochód użytkowy zaspokajający potrzeby zarówno małych jak i średnich przedsiębiorców. Został zaprojektowany z myślą o jakości i funkcjonalności. Przestronne wnętrze z przestrzenią ładunkową o pojemności do 3,9 m3, zyskuje możliwością przewozu dwóch europalet i ładownością nawet na poziomie 800 kg, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm. Rozładunek samochodu jest niezwykle łatwy dzięki bocznym drzwiom przesuwnym i tylnym panelowym 60/40 otwieranym pod kątem 180 stopni lub klasyczną klapą. Nissan Townstar Van to niezawodny partner dla biznesu.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Technologie wspierające kierowcę i bezpieczeństwo

Mnóstwo funkcji zapewniających bezpieczeństwo sprawia, że jazda Nissanem Townstar jest niezwykle komfortowa. Asystent bocznego wiatru, asystent ruszania pod górę, ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy czy system rozpoznawania znaków drogowych z funkcją zapobiegania przekraczaniu prędkości wspomagają kierowcę w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach.

POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

Zamów rozmowę o tym modelu

  • nasz doradca odpowie na wszystkie pytania
  • umówisz z nim jazdę próbną
  • opowie o możliwościach finansowania
  • przygotuje rozwiązania z portfela ubezpieczycieli
Kontakt
Cennik Townstar Van