IMPWAR

FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIA

FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIA

PRZEJRZYSTE WARUNKI PRZY MININUM FORMALNOŚCI

Dopasowane rozwiązania finansowe

Kredyt, leasing, abonament? Ty decydujesz. Elastyczne warunki każdej z metod finansowania pozwalają cieszyć się samochodem na atrakcyjnych i bezpiecznych zasadach. Doradcy Impwar fachowo pomogą dobrać ofertę dostosowaną do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Proste procedury pozwoliły nam ograniczyć wszystkie formalności do minimum i dla wygody naszych klientów zajmuje się nimi na miejscu Twój doradca. Skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie możliwości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FINANSOWANIU KONTAKT

JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Nissan Select - wolność wyboru

Z ofertą Nissan Select możesz cieszyć się komfortem nowego samochodu, a na koniec umowy wybrać jedną z trzech dostępnych opcji w zależności od potrzeb w danym czasie. Auto można oddać, wymienić na nowe lub wykupić - decyzja zależy tylko od Ciebie. Dodatkowo oferta nie wymaga wpłaty własnej, a niska miesięczna rata może zawierać w sobie również kwotę ubezpieczenia i przeglądów. Za niewielką dopłatą możesz również mieć lepsze wyposażenie i mocniejszy silnik.   

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FINANSOWANIU KONTAKT
Samochody Nissan

KORZYSTAJ Z AUTA NA SWOICH WARUNKACH

Nissan abonament

Oferta Nissan Abonament jest dostępna dla wszystkich klientów. To najprostszy sposób, żeby cieszyć się z nowego Nissana bez konieczności kupowania go na własność. Opłata miesięczna pozwala korzystać z najnowszych modeli bez ukrytych kosztów i obejmuje pełen serwis auta. Po stronie użytkownika pozostają jedynie koszty paliwa i czynności związanych z codzienną obsługą, takich jak uzupełnianie płynu do spryskiwaczy czy wymiana żarówek w razie potrzeby.
Abonament pozwala na wymianę auta na nowe po 24 lub 48 miesiącach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FINANSOWANIU KONTAKT
Samochody Nissan

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO KAŻDEGO DNIA

Oferty ubezpieczeń skrojone na miarę

Ponieważ kompleksowa obsługa jest dla nas zawsze priorytetem w Impwar oferujemy również szeroki zakres ubezpieczeń. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów i zawsze indywidualnie podchodzimy do każdej umowy. Dzięki temu nasi specjaliści potrafią dopasować najkorzystniejsze rozwiązania. Wszystkimi formalnościami zajmiemy się na miejscu zanim nawet zdążysz wypić kawę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH KONTAKT
Samochód zabawkowy i parasol

NIE TYLKO DLA SAMOCHODÓW

Ubezpieczenia dla Ciebie i firmy

Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. W naszej ofercie znajdziesz:

  • ubezpieczenia komunikacyjne: polisy Assistance, AC, OC, NNW oraz przedłużenie polisy każdego pojazdu
  • ubezpieczenia majątkowe: mienia i odpowiedzialności cywilnej 
  • ubezpieczenia dla firm - osobowe i majątkowe. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH KONTAKT
Kluczyki do Nissana

INDYWIDUALNIE PODCHODZIMY DO KAŻDEGO KLIENTA

Zapytaj o najlepsze rozwiązania finansowe

Nasz doradca pomoże wybrać najbardziej optymalną ofertę finansowania oraz dopełni na miejscu wszystkich formalności. Możesz nam zaufać. Znamy się na tym. Robimy to profesjonalnie od lat.