NISSAN LEAF

Wybierz elektryczny napęd

Cena katalogowa
od 155 900 zł

Rata netto*
od 1518 zł/mc

  • *Miesięczna rata netto dla modelu Nissan Leaf w ofercie Leasing Select dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km i opłatą wstępną 25%.

ZASIĘG

W 100% elektryczny Leaf

Nissan Leaf w 100% elektryczny samochód oferowany z dwoma wariantami akumulatorów: większy, o pojemności 59 kWh netto, doskonały w dłuższe podróże, zapewnia zasięg do 385 km w cyklu mieszanym oraz mniejszy 39 kWh netto z zasięgiem do 270 km idealnie spisujący się w krótszych trasach i na miejskich ulicach.

DESIGN

Elektryzująca stylistyka

Grill z motywem w kształcie litery „V”, pływający dach oraz ostre aerodynamiczne linie podkreślają nowoczesną stylistykę samochodu. Bogata paleta kolorów nadwozia z sześcioma wariantami jednokolorowymi i pięcioma opcjami dwukolorowymi, w którym znajdują się zarówno klasyczne, eleganckie barwy jak i odważne odcienie podkreślające efektowną sylwetkę Leaf’a.

WNĘTRZE

Zawsze przygotowany na to co przyniesie dzień

Przestronne wnętrze z pojemnym bagażnikiem o pojemności do 394 litrów, idealne by pomieścić codzienne zakupy jak i cięższe ładunki. Możliwość złożenia tylnego siedzenia, które jest dzielone w proporcji 60/40,  wejścia USB z przodu i z tyłu, doskonale zaspokoją Twoje oczekiwania.  

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Inteligentna integracja

Pakiet technologii z systemem pokładowym NissanConnect wspiera poczucie pewności kierowcy, czujnie alarmuje w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze oraz zapewnia pomoc.

Zaawanasowana technologia wspierania kierowcy ProPILOT, często używana na drogach ekspresowych czy autostradach, daje możliwość jazdy za poprzedzającym pojazdem w wybranej odległości, a w razie potrzeby potrafi zwolnić lub wyhamować auto. Z kolei Nissan ProPILOT Park wspiera manewry parkowana nawet w najbardziej ciasnych miejscach. Dodatkowo Inteligentny system kamer 360° zapewnia kierowcy poczucie kontroli wszystkiego co dzieje się wokół pojazdu.

POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

Zamów rozmowę o tym modelu

  • nasz doradca odpowie na wszystkie pytania
  • umówisz z nim jazdę próbną
  • opowie o możliwościach finansowania
  • przygotuje rozwiązania z portfela ubezpieczycieli
Kontakt
Cennik Leaf