NISSAN ARIYA

Elektryczny crossover

Cena katalogowa
od 239 900 zł

Rata netto*
od 2824 zł/mc

  • *Miesięczna rata netto dla modelu Nissan Ariya w ofercie Leasing Select na 36 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 45 000 km i opłatą wstępną 15%.

NAPĘD

Gotowy na elektryczną podróż?

W pełni elektryczny zespół napędowy modelu Ariya to połączenie znakomitej dynamiki, szybkiego ładowania i wydłużonego zasięgu. Ariya zapewni wiele emocji zarówno w codziennych dojazdach do pracy, jak i w dalszych podróżach. 

ZASIĘG

Po 30-minutowym ładowaniu możesz jechać dalej

Nissan Ariya oferuje optymalne parametry w zakresie mocy, zasięgu oraz możliwości ładowania. Ten w pełni elektryczny crossover pozwala na nowo odkryć potencjał pojazdu z tego typu napędem i gwarantuje niezrównany poziom komfortu, dynamiki, zwinności oraz integracji z samochodem. Ariya dostępna jest w trzech wersjach napędowych: 2WD 63 kWh, 2WD 87 kWh, e-4ORCE 87 kWh z zasięgiem nawet do 533 km. Co najważniejsze, ARIYA 87 kWh może odzyskać nawet do 350 km zasięgu już po 30‑minutowym, wyjątkowo wydajnym ładowaniu szybką ładowarką wykorzystując złącze CCS.

  

e-4ORCE

Nic Cię nie zaskoczy

e-4ORCE to zaawansowany system kontroli wszystkich kół z dwoma silnikami elektrycznymi, które zapewniają maksymalny moment obrotowy, stabilność i zwrotność praktycznie na każdej nawierzchni. Dzięki e-4ORCE możliwe jest  przełączenie w 100% mocy z kół przednich na tylne, co zapewnia precyzję manewrów, a niezależna kontrola momentu obrotowego kół przeciwdziała nad- lub podsterowności. Układ ten kontroluje też zachowanie się pojazdu podczas hamowania, zapewniając płynną i stabilną jazdę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DESIGN

Japońskie DNA Nissana

Ariya emanuje subtelnością, elegancją i minimalizmem. Japońskie korzenie Nissana widoczne są w stylistyce nadwozia, a kształty poszczególnych elementów zostały tak dobrane, aby zaakcentować nowoczesność pojazdu i zachowując jednocześnie jego ponadczasowy styl. Oryginalne wzornictwo w połączeniu z zupełnie nową paletą kolorystyczną przyciągającą spojrzenia oraz tworzą dyskretną i wysublimowaną całość.

WNĘTRZE

Wrażenie ekskluzywnego salonu

Komfortowe i wysmakowane wnętrze Nissana Ariya projektowane zgodnie z zasadą ponadczasowego japońskiego futuryzmu oferuje otwartą, niespotykaną w tej klasie pojazdów, przestrzeń wszystkim pasażerom. Od wentylowanych foteli projektowanych zgodnie z filozofią Zero Gravity i wzorcowej ilości miejsca na nogi po panoramiczny otwierany dach oraz przesuwaną elektrycznie środkową konsolę – wnętrze Nissana ARIYA jest przykładem nowego podejścia do harmonijnego połączenia komfortu i stylu.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Magia elektrycznej innowacji

Nissan Ariya został wyposażony w najbardziej zaawansowaną wersję asystenta kierowcy - system ProPILOT Assist z Navi-link. Standardowe  wyposażenie obejmuje ponadto asystenta zjazdu ze skrzyżowania, system kamer 360°, inteligentny kluczyk I-Key. Wyższa wersja wyposażenia oferuje system reflektorów adaptacyjnych w technologii Full LED, wyświetlacz przezierny, jak również funkcję pamięci ustawień dla dwóch kierowców obejmującą ustawienia foteli, konsoli centralnej oraz lusterek.

1

POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH

Zamów rozmowę o tym modelu

  • nasz doradca odpowie na wszystkie pytania
  • umówisz z nim jazdę próbną
  • opowie o możliwościach finansowania
  • przygotuje rozwiązania z portfela ubezpieczycieli
Kontakt
Cennik Ariya