IMPWAR

KARIERA

KARIERA

Dołacz do naszego zespołu

praca mechanik samochodowy rzeszotary

MECHANIK SAMOCHODOWY

Poszukujemy pracownika na stanowisko Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Rzeszotary k/Legnicy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Nasze wymagania:

  • wymagane min. 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • mile widziane uprawnienia diagnosty SKP

To oferujemy:

  • atrakcyjny, przejrzysty dwuskładnikowy system wynagrodzenia

  • bardzo dobre warunki socjalne

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wsparcie w postaci szkoleń i zaplecza technicznego

  • miłą i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny - finansowy pakiet startowy

mechanicy samochodowi serwisują samochód Nissan

Miejsce pracy: Wrocław

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zakres obowiązków

  • Naprawa pojazdów osobowych zgodnie ze zleceniem
  • Wykonywanie przeglądów okresowych w pojazdach
  • Diagnozowanie usterek
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Punktualność i dyspozycyjność
  • Doświadczenie w mechanice pojazdowej
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenia w ASO lub/i w naprawach samochodów osobowych
  • Dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, prestiżowej i rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej
  • Wysoką organizację pracy według standardów Nissan
  • Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
Pracownik salonu samochodowego z klientem

KASJER/KSIĘGOWY

Poszukujemy pracownika na stanowisko Kasjer/księgowy

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiazków

  • Dekretowanie dokumentów finansowych
  • Wystawianie faktur
  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu magazynowego
  • Prowadzenie kasy gotówkowej/obsługa transakcji płatniczych
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonych

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - nie jest to warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Rzetelność, systematyczność, uczciwość
  • Zaświadczenie o niekaralności

MAMY WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Umów kontakt z serwisem

Zapraszamy do korzystania z naszych usług:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • seriws blacharsko-lakierniczy
  • oryginalne części i akcesoria
  • części regenerowane Nissan
Kontakt