IMPWAR

BEZDOTYKOWA MYJNIA SAMOCHODOWA

BEZDOTYKOWA MYJNIA SAMOCHODOWA

CZYNNA 24/7

Niezawodne i precyzyjne czyszczenie

Utrzymanie samochodu w czystości, nie tylko wpływa na aspekt wizualny, ale również przekłada się na bezpieczeństwo w czasie jazdy.  Impwar przy ulicy Wilanowskiej 2 we Wrocławiu posiada na swym terenie bezdotykowa myjnię, która jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Z nami umyjesz swój samochód szybciej, dokładniej i bezpiecznie dla karoserii.

AŻ SZEŚĆ STANOWISK

Korzystaj, kiedy chcesz

Myjnia jest otwarta przez całą dobę siedem dni w tygodniu, dzięki temu można wybrać dogodną porę, by do nas przyjechać. Sześć indywidualnych stanowisk gwarantuje dostępność bez konieczności długiego oczekiwania w kolejce nawet w najbardziej popularnych godzinach. Zaawansowany sprzęt i specjalistyczne preparaty do czyszczenia pozwalają kompleksowo zadbać o karoserię każdego auta.

 

INSTRUKCJA STANOWISK Z PIANOWNICAMI

INSTRUKCJA STANOWISKA Z RAMPĄ

REGULAMIN

KONTAKT
Myjnia samochodowa

SZYBKO I WYGODNIE

Konkurencyjne ceny i dogodne płatności

Można wybrać jedną z następujących form płatności:

  • gotówka (monety 1,2 i 5 zł)
  • płatność zbliżeniowa PayPass 
  • karta przedpłacona Impwar, którą można nabyć w serwisie w godzinach pracy salonu

Nie masz drobnych? Nie szkodzi -  na miejscu dostępny jest automat, w którym można rozmienić pieniądze.

ROZMIENIARKA PIENIĘDZY

IDEALNIE CZYSTE AUTO

Duży wybór programów

Chcesz szybko odswieżyc swoje auto? A może wymaga ono gruntownego mycia po ostatnich weekendowych wojażach? W myjni Impwar znajdziesz szeroki wybór programów na każdą okazję.

Dostępne są następujące opcje:

  • Pianowanie 
  • Mycie zasadnicze
  • Szczotka
  • Płukanie
  • Polimer
  • Nabłyszczanie 
Wybór programów na myjni

KAROSERIA NA BŁYSK

Specjalistyczne preparaty do czyszczenia

W Impwar można umyć pojazd za pomocą podgrzanej i zmiękczonej wody z dodatkiem specjalnych, skutecznych środków myjących oraz nabłyszczyć powierzchnię karoserii. Dzięki woskowaniu auto będzie prezentowało się jeszcze lepiej. Będzie też bardziej zabezpieczone przed zabrudzeniami, które nie przywrą do karoserii przez długi czas.

W myjni Impwar stosuje się również specjalny detergent w proszku, który po umyciu samochodu jest spłukiwany najpierw zimną wodą z sieci, a następnie wodą zdemineralizowaną. Ten zabieg pozwala zminimalizować ryzyko powstawania smug i zacieków.

Samochód w myjni

DUŻE AUTO TO ŻADEN PROBLEM

Nie tylko dla samochodów osobowych

W myjni Impwar umyjesz bez problemów nawet pojazdy o większych gabarytach. Na miejscu dostępna jest wygodna, duża rampa, która umożliwi dotarcie do każdej powierzchni większego auta.

rampa do mycia dużych aut

JUŻ DZIŚ DAJ NAM ZNAĆ, JAKIEJ USŁUGI POTRZEBUJESZ

Umów się na wizytę w serwisie

Marka Nissan od zawsze łączy piękną linię, komfort i bezpieczeństwo. To uniwersalne i ponadczasowe wartości. Dlatego chcemy, by Twój samochód służył Ci jak najdłużej w codziennych podróżach w miejskim zgiełku i na zakurzonych bezdrożach. Nasze autoryzowane serwisy wyposażone w nowoczesne zaplecze techniczne, umożliwiają diagnostykę, naprawę i konserwację auta zgodną z zaleceniami i technologią japońskiego producenta. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować właściwe rozwiązania na każdą sytuację.