IMPWAR

CZĘŚCI REGENEROWANE NISSAN

CZĘŚCI REGENEROWANE NISSAN

RYGORYSTYCZNE STANDARDY JAKOŚCI W NIŻSZEJ CENIE

Fabrycznie regenerowane części Nissan

Czasem części samochodu nie nadają się już do naprawy. Dotyczy to zwłaszcza starszych modeli aut, ale też pojazdów uszkodzonych w stłuczkach czy kolizjach. Do samochodów w okresie pogwarancyjnym oferujemy regenerowane fabrycznie części Nissana, takie jak silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki, rozruszniki i alternatory. A także filtry, wycieraczki, klocki hamulcowe i sprzęgła.

TRWAŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Rygorystyczne standardy jakości

Regenerowane części Nissan są doskonałą alternatywą dla użytkowników samochodów po okresie gwarancji. Elementy przechodzą te same próby jakościowe - są testowane i kalibrowane w identyczny sposób jak nowe. Co ważne - proces ten odbywa się w fabryce firmy, która produkuje komponenty na pierwszy montaż. Części spełniają więc w równym stopniu rygorystyczne standardy Nissana. Zapewniają trwałość i jakość na poziomie fabrycznie nowych elementów, a kierowcy dają pewność i bezpieczeństwo.

UMÓW WIZYTĘ
Grafika składania samochodu

JAKOŚĆ I PEWNOŚĆ BEZ LIMITU KILOMETRÓW

Gwarancja producenta

Regeneracja fabryczna to wymiana wszystkich zużywających się elementów na nowe, dzięki czemu zostaje przywrócona pierwotna sprawność podzespołu.

Dlatego wszystkie regenerowane części Nissan, tak samo jak nowe, są objęte 12-miesięczną gwarancją bez ograniczeń przebiegu.

UMÓW WIZYTĘ
Części na linii produkcyjnej

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Oszczędność dla portfela

Każdy kierowca szuka opłacalnych, sprytnych rozwiązań. Fabryczna regeneracja zapewnia użytkownikom pojazdów, którym skończył się okres gwarancyjny, dostępność części wysokiej jakości przy obniżonych kosztach zakupu. Części Nissan oferowane są w cenach niższych średnio od 30% do 60% w porównaniu z nowymi, przeznaczonymi do montażu fabrycznego. Pozwala to sporo zaoszczędzić, a tym samym wpływa pozytywnie na utrzymanie niskich kosztów eksploatacji auta. Może to być szczególnie ważne dla posiadaczy samochodowej floty.

 

UMÓW WIZYTĘ
Montaż podzespołów w fabryce

OCHRONA ZASOBÓW I ENERGII

Przyjazne dla środowiska

Proces regeneracji zużywa nawet do 80% mniej nakładu energii i 75% mniej zużycia surowca w porównaniu z produkcją nowych części. Taka forma recyklingu pozwala ograniczyć emisję CO2 związaną z procesami produkcyjnymi w zakładach Nissana oraz wykorzystać już wyprodukowane podzespoły, które zapewniają pojazdowi pełną sprawność w takim samym stopniu jak nowy element. W skali całego rynku motoryzacyjnego regeneracja oszczędza potężne ilości surowców.

UMÓW WIZYTĘ
Droga przy brzegu jeziora

JUŻ DZIŚ DAJ NAM ZNAĆ, JAKIEJ USŁUGI POTRZEBUJESZ

Umów się na wizytę w serwisie

Marka Nissan od zawsze łączy piękną linię, komfort i bezpieczeństwo. To uniwersalne i ponadczasowe wartości. Dlatego chcemy, by Twój samochód służył Ci jak najdłużej w codziennych podróżach w miejskim zgiełku i na zakurzonych bezdrożach. Nasze autoryzowane serwisy wyposażone w nowoczesne zaplecze techniczne, umożliwiają diagnostykę, naprawę i konserwację auta zgodną z zaleceniami i technologią japońskiego producenta. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować właściwe rozwiązania na każdą sytuację.