O firmie

Dealer „IMPWAR”
Impwar jest firmą prężnie rozwijającą się w branży motoryzacyjnej z niemalże 30-letnim doświadczeniem, bowiem pierwszą autoryzację Impwar uzyskał w 1994r.
Zarząd firmy interesował się motoryzacją od młodzieńczych lat. Historia firmy sięga lat 50 XX wieku, kiedy to został otwarty warsztat samochodowy. W późniejszych latach udziałowcy zajmowali się importem samochodów, stąd też wywodzi się nazwa firmy, bowiem Impwar to połączenie początku słowa import oraz pierwszych trzech liter nazwiska właścicieli. Swoją przygodę z marką Nissan firma Impwar rozpoczęła prawie 20 lat temu. Początkowo w Rzeszotarach k. Legnicy, gdzie skupia się głownie na sprzedaży samochodów nowych i używanych oraz na naprawach blacharsko-lakierniczych. Kolejnym oddziałem był otwarty w 2006r. salon we Wrocławiu przy ul. Wilanowskiej, natomiast 3 lata później prosperować zaczął następny oddział – na Bielanach Wrocławskich. W związku z tym Impwar posiada trzy oddziały w zupełnie różnych lokalizacjach na terenie Dolnego Śląska.

Obecnie każdy z oddziałów firmy zajmuje się sprzedażą samochodów marki NISSAN oraz serwisem, jednak w poszczególnych oddziałach kładzie się nacisk dodatkowo na inną specjalizację. Siedzibą firmy jest salon w Rzeszotarach, gdzie oprócz sprzedaży i serwisu znajduje się zaplecze blacharsko-lakiernicze. Salon we Wrocławiu z racji dużej powierzchni, specjalizuje się dodatkowo w sprzedaży flotowej pojazdów.  Co istotne – na tym obiekcie umiejscowiona jest sześciostanowiskowa myjnia bezdotykowa.  Podobnie jak w Rzeszotarach, we Wrocławiu również znajduje się dział blacharsko-lakierniczy. Zaś oddział na Bielanach Wrocławskich zlokalizowany jest blisko galerii handlowej, dzięki czemu przyciąga głównie klientów detalicznych.
Należy pamiętać, że oprócz nowych samochodów, klienci odwiedzający salony firmy Impwar mają ogromny wybór aut używanych, w różnym przedziale cenowym. Dodatkowym atutem jest fakt, że praktycznie każde auto jest na gwarancji producenta, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa.  Warto też podkreślić, że każdy samochód jest solidnie i rzetelnie sprawdzany przez mechaników autoryzowanego serwisu.  

Każdy z salonów firmy IMPWAR dostosowany jest do najnowszych wymogów Nissana. W salonach, oprócz profesjonalnych stanowisk obsługi, znajdują się także strefy dla klienta, gdzie może On odpocząć, odprężyć się oraz w miłej atmosferze poczekać na wykonanie usługi. Wykwalifikowani pracownicy chętnie służą pomocą w każdej dziedzinie związanej z motoryzacją. Fakt posiadania trzech koncesji na terenie województwa umożliwia klientom wybór dogodnej dla siebie lokalizacji. Impwar cieszy się dobrą opinią wśród klientów, a także zaufaniem ze strony partnerów biznesowych.
Firma jest laureatem wielu nagród. W 2020r. zajęła 1 miejsce w Plebiscycie na Najpopularniejszą Firmę Rodzinną na Dolnym Śląsku.