Nissan

cena od

PRZYGODA Z DODATKOWYM WSPARCIEM


Źródłem mocy nowego SUV-a Nissan X-Trail są zaawansowane silniki: wysokoprężny o pojemności 1,7 litra i benzynowy o pojemności 1,3 litra, które charakteryzuje większa oszczędność paliwa, niższa emisja CO2 i wyższa wydajność. Są one wyposażone w funkcję Stop/Start, która automatycznie wyłącza silnik, gdy jego praca nie jest chwilowo potrzebna (na przykład na czerwonym świetle), oszczędzając paliwo, a następnie płynnie i sprawnie go uruchamia, kiedy chcesz ruszyć. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom silniki Nissana X-Trail zapewniają też bezkonkurencyjny uciąg.

WYBIERZ 7-OSOBOWEGO SUV-A NISSAN X-TRAIL Z MANUALNĄ LUB AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW


RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
6-biegowa manualna skrzynia biegów zapewnia moc, o jakiej marzyłeś. Najnowsza technologia oferuje szybką i precyzyjną zmianę przełożeń, a mniejszy spadek obrotów oznacza płynną reakcję na wykonywane manewry.

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
7-osobowy SUV Nissan X-Trail jest dostępny w dwóch wersjach automatycznej skrzyni biegów:
Dzięki eliminacji stałych zakresów przełożeń, skrzynia CVT jest źródłem płynnej fali mocy, teraz także w trybie ECO.
Wcześniej dostępna tylko w wyścigowym modelu GT-R, skrzynia DCT zapewnia natychmiastową moc i sportową wydajność.

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA BOSE


Przyjemne doznania z przodu i z tyłu, osiem wysokiej jakości głośników wypełniających głębokim i soczystym dźwiękiem Twojego SUV-a. Wszystkiemu Ty nadajesz ton.

WYŚWIETLACZ ADVANCED DRIVE-ASSIST™


Większa pewność i koncentracja podczas jazdy dzięki wszystkim informacjom dostępnym na 5-calowym kolorowym wyświetlaczu.

ŁATWY ZAŁADUNEK DZIĘKI CZUJNIKOM RUCHU OTWIERAJĄCYM BAGAŻNIK


Masz zajęte ręce? Nie ma problemu. Wystarczy, że z inteligentnym kluczykiem w kieszeni poruszysz stopą pod środkową częścią zderzaka, a bagażnik otworzy się w sekundę.

KOMFORT I WYGODA


PERFEKCYJNA KLIMATYZACJA
Niezależne elementy sterujące dla prawej i lewej strony samochodu pozwalają kierowcy i pasażerowi dostosować poziom klimatyzacji do własnych preferencji.

KONIEC RYWALIZACJI O MIEJSCE Z PRZODU
Teraz nawet pasażerowie z tyłu mogą poczuć orzeźwiający powiew klimatyzacji dzięki otworom wentylacyjnym zamontowanym standardowo w centralnej konsoli.

KAŻDY LUBI SIĘ SZYBKO OGRZAĆ, KIEDY JEST ZIMNO
Luksus i komfort na wyciągnięcie ręki za pośrednictwem przycisku na tunelu środkowym Twojego SUV-a.

SYSTEM KAMER 360°


SYSTEM KAMER 360° PREZENTUJE WIDOK SAMOCHODU Z LOTU PTAKA, A DZIĘKI FUNKCJI PODZIAŁU EKRANU MOŻESZ PRZYBLIŻYĆ WIDOK PRZODU, TYŁU ORAZ BOKU POJAZDU.

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH
Trzymaj się ograniczenia prędkości, korzystając z automatycznej funkcji rozpoznawania znaków drogowych – na bieżąco.