Nissan JUKE

cena od 89 270

TECHNOLOGIA PROPILOT**


Nowy Nissan Juke oferuje nowy wymiar jazdy, zapewniając niesamowite doznania, bezpieczeństwo i kontrolę nad pojazdem. ProPILOT Assist** pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu z przodu na podstawie prędkości poruszania się innych pojazdów. Może nawet całkowicie zatrzymać samochód, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu. Na autostradzie ProPILOT Assist** pomaga utrzymać samochód na środku pasa nie tylko na prostych odcinkach, ale też na łagodnych zakrętach.

PARKUJ JAK ZAWODOWIEC


Koniec zmartwień na parkingu. System kamer 360° zapewnia widok samochodu z każdej strony, a funkcja zbliżenia przodu, tyłu i boku pomoże Ci pewnie wykonać manewr parkowania.

SKRZYNIA DCT Z ŁOPATKĄ ZMIANY BIEGÓW


Poczuj natychmiastową reakcją samochodu dzięki automatycznej, 7-stopniowej skrzyni biegów Nissana Juke z podwójnym sprzęgłem. Łopatki przy kierownicy zapewniają dodatkową frajdę z szybkiej zmiany biegów.

WYBIERZ TRYB JAZDY


Wybierz tryb ECO, aby zmniejszyć spalanie, tryb Standard dla najlepszej równowagi między poziomem zużycia paliwa a wydajnością lub tryb Sport dla maksymalnych emocji podczas jazdy.

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ


Rewolucyjny design nowego Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Deska rozdzielcza przypominająca kształtem skrzydło i „pływające” wyświetlacze nowego Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. Zaawansowana technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Zagłówki stają się Twoją prywatną sceną muzyczną. Sportowe fotele obejmują całe ciało i utrzymują Cię w komfortowej pozycji. A do tego, Twój samochód jest przestronny, zwiewny i doskonale widoczny.

SYSTEMU AUDIO BOSE® PERSONAL®


Wyposażony w 6 głośników, w tym 2 typu Ultra-Nearfield™ zintegrowane w zagłówku kierowcy, zupełnie odświeżony system BOSE® PERSONAL® w tym małym SUV-ie to prawdziwa gratka dla audiofilów. Zaprojektowane specjalnie dla Nissana Juke 2019 wbudowane w zagłówek głośniki BOSE® zapewniają niezrównane wrażenia słuchowe i pozwalają na pełną kontrolę dźwięku, który można dopasować do własnych preferencji.

INTELIGENTNY I ELASTYCZNY BAGAŻNIK


Mnóstwo poręcznych schowków do przechowywania większych i mniejszych przedmiotów w kabinie idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych podróży.  

REWOLUCYJNE COUPE


Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny pływający dach. Wrażenie robi też elegancka aerodynamika, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia, awangardowy design nowego Nissana Juke wyróżni Cię na drodze.