Nissan

cena od

DOSKONAŁY DLA CAŁEJ RODZINY


Nissan NV200 EVALIA to doskonały wybór dla osób, które szukają przestronnego pojazdu z modułowym układem siedzeń. Model ten jest pełen praktycznych, prostych i trwałych rozwiązań oraz ma wiele schowków i nawet do siedmiu miejsc. Z łatwością porusza się zarówno po mieście, jak i po autostradach, a spokój ducha zapewnia 5-letnia gwarancja.

CIESZ SIĘ JAZDĄ


Przestronne wnętrze i duże okna sprawiają, że długie podróże Nissanem NV200 EVALIA są komfortowe. Wnętrze pojazdu skrywa wiele schowków, gniazdo 12V umożliwiające pasażerom tylnej kanapy podłączenie konsoli do gier lub komputera, oraz klimatyzację, która zapewni świeżą atmosferę przez całą podróż.

RÓWNOWAGA MIĘDZY MOCĄ I OSZCZĘDNOŚCIĄ


Nissan NV200 EVALIA jest dostępny z dwoma silnikami do wyboru- każdy z nich zapewnia perfekcyjną równowagę między mocą i oszczędnością paliwa. W ofercie są dwa turboładowane silniki Diesla o pojemności 1,5 l: jednostka o mocy 90 KM, zapewniająca zużycie paliwa na poziomie 5,1 l/ 100 km** oraz silnik o mocy 110 KM, zapewniający zużycie paliwa na poziomie 4,9 l/100 km**, w zależności od warunków jazdy.
 

WSZECHSTRONNOŚĆ W PRACY I PODCZAS WYPOCZYNKU


A gdy potrzebna jest elastyczność do przewozu zarówno osób, jak i towarów, najlepszy będzie Nissan NV200 COMBI. Minibus czy samochód dostawczy? Dzięki modułowym rozwiązaniom i możliwości przewożenia do siedmiu osób ten pojazd może pełnić obie role.

7-MIEJSCOWA WERSJA COMBI


Z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń Nissan NV200 Combi dysponuje 7 miejscami. Przestrzeń wewnątrz pojazdu można zaaranżować z dwoma lub trzema rzędami siedzeń, a w razie potrzeby można je wymontować w celu przewożenia ładunków. 

ZABIERZ ZE SOBĄ ROWER – ALBO TRZY ROWERY


W konfiguracji z dwoma miejscami w Nissanie NV200 COMBI z łatwością zmieszczą się trzy rowery górskie – bez konieczności demontażu przednich kół. 

ZAPOBIEGANIE I OCHRONA


WYGODNE PARKOWANIE
Kamera cofania wyświetla linie naprowadzające na ekranie systemu multimedialnego, które pomogą Ci zawsze idealnie zaparkować.

WBUDOWANA OCHRONA
Nissan NV200 Combi jest również wyposażony w boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

UNIKAJ SPADKU CIŚNIENIA W OPONACH
Nissan NV200 Combi wyposażony jest w systemy monitorujące ciśnienie w oponach (TPMS). Jego kontrolka będzie ostrzegać, jeśli w jednej z opon jest rejestrowany spadek ciśnienia. System pomaga utrzymać bezpieczną i wydajną jazdę.