Nissan NOWY QASHQAI

cena od 115 200

Zupełnie Nowy Nissana Qashqai, w limitowanej wersji Premier Edition. Wyróżnia ją dwukolorowe nadwozie i bogaty pakiet zaawansowanych technologii. Nie unikniesz zazdrosnych spojrzeń. Nissan Qashqai Premiere Edition jest wyposażony w zaawansowane technologie, które chronią Cię i podnoszą poziom bezpieczeństwa. Dzięki 5-gwiazdkowej ocenie Euro NCAP, możesz czuć się pewnie podczas podróży.

Technologia ProPILOT z Navi-link


Teraz jazda jest bardziej komfortowa i spokojniejsza. Technologia ProPILOT [1] z systemem Navi-link nie tylko pomaga zachować wcześniej zaprogramowaną odległość od samochodu z przodu i utrzymać pojazd na środku pasa ruchu, ale także wykorzystuje wbudowane mapy TomTom®, dzięki którym przygotujesz się na niespodzianki na drodze, takie jak zakręty, skrzyżowania czy zjazdy i będziesz mógł odpowiednio zareagować. System potrafi też dostosowywać prędkość ustawioną na tempomacie na podstawie mijanych znaków drogowych.

WYŚWIETLACZ HEAD-UP DISPLAY 10,8


HEAD-UP DISPLAY[2] na linii wzroku kierowcy na przedniej szybie wyświetla kluczowe informacje nawigacyjne, wspomagające prowadzenie oraz drogowe.

Innowacyjny wyświetlacz


Personalizowany wyświetlacz 12,3 cala daje wiele możliwości konfiguracji. Dostęp do map. Różne menu. Umieszczanie informacji w miejscu, gdzie trudno je przegapić. Wyrafinowany styl inspirowany japońskim szkłem Kiriko. 

Inteligentne reflektory LED


Reflektory składają się z 12 indywidualnych segmentów, które automatycznie dostosowują wiązkę światła do sytuacji na drodze i wygaszają jej fragmenty z chwilą wykrycia pojazdu nadjeżdżającego z przeciwka. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu reflektor może emitować jaśniejszą wiązkę światła o szerszym kącie i większym zasięgu, a regulacja kształtu snopa światła gwarantuje optymalne oświetlenie drogi bez powodowania efektu oślepiania innych kierowców.

18” koła Diamond Cut


Koła ze stopu metali lekkich Premiere Edition z wzorem Diamond Cut i konstrukcją „bez obręczy”, podkreślają wygląd Zupełnie Nowego Nissana Qashqai. 18” koła obniżają masę całkowitą, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia paliwa.

DWUKOLOROWE NADWOZIE


W Premiere Edition zachwyca dwukolorowy design, dzięki któremu ciemny dach podkreśla sylwetkę nawiązującą do coupé.

Panoramiczne okno dachowe i relingi


Przyciemniane okno dachowe pozwala cieszyć się słońcem, gwiazdami lub delikatną bryzą. Relingi dachowe ułatwiają przymocowanie roweru, nart lub innego sprzętu turystycznego.

[1] System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.
[2] Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie, które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, zachowując jednocześnie pełną uwagę na drodze

Uderzająco atrakcyjny, elegancki design


Sylwetka nowego crossovera jest bardziej atletyczna i nowoczesna. Dzięki wydatnym nadkolom, nadaje mu bardziej wyrazistego i dynamicznego wyglądu. Po obu stronach powiększonej, chromowanej kraty wlotu powietrza umieszczono wąskie, zaawansowane technologicznie matrycowe reflektory full LED. Nowy Qashqai będzie dostępny w 11 kolorach nadwozia i 5 dwukolorowych zestawieniach, czyli w sumie w 16 różnych wariantach do wyboru.

Wyjątkowa atmosfera wnętrza


Połączona ze światem, komfortowa i bardziej angażująca kabina nowego Nissana Qashqai wyznacza nowy standard doświadczenia w zakresie stylistyki i parametrów użytkowych. Atmosferę spokoju i relaksu w całej kabinie tworzy nowe białe oświetlenie, którego jednorodność zapewnia wrażenie harmonii i prestiżu. Wiele uwagi poświęcono także ergonomii i estetyce dźwigni zmiany biegów i przycisków, których wysoka jakość i miłe w dotyku wykończenie dają użytkownikowi poczucie pewności i wyrafinowania.

Większa wydajność


Pewniejsze prowadzenie i bardziej ekscytująca jazda – dzięki nowym układom napędowym. Technologia miękkiej hybrydy (mild hybrid) zwiększa wydajność. Mild hybrid poprawia zużycie paliwa w SUV-ie i podnosi przyjemność prowadzenia. Układ napędowy mild hybrid jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który magazynuje energię powstającą podczas hamowania. Zmagazynowana energia wspomaga silnik podczas rozpędzania samochodu (do 30 km / h) i zmniejsza jego obciążenie co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i emisję CO2. Pozwala także zasilać urządzenia elektryczne w czasie postoju. Aby zrównoważyć wzrost wagi spowodowany zastosowaniem układu mild hybrid - na drzwiach, masce silnika i błotnikach zastosowano aluminium, które pomaga obniżyć całkowitą masę auta.

e-POWER - Zalety samochodu elektrycznego, wygoda silnika spalinowego


Nissan Qashqai z e-POWER [1] napędza koła przez cały czas za pomocą silnika elektrycznego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie i cichą jazdę. W przeciwieństwie do tradycyjnych samochodów hybrydowych, które do napędzania kół wykorzystują silnik benzynowy, w przypadku e-POWER silnik benzynowy ładuje akumulator, zapewniając dobry zasięg oraz cichą pracę.

Inteligentne reflektory LED


Reflektory składają się z 12 indywidualnych segmentów, które automatycznie dostosowują wiązkę światła do sytuacji na drodze i wygaszają jej fragmenty z chwilą wykrycia pojazdu nadjeżdżającego z przeciwka. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu reflektor może emitować jaśniejszą wiązkę światła o szerszym kącie i większym zasięgu, a regulacja kształtu snopa światła gwarantuje optymalne oświetlenie drogi bez powodowania efektu oślepiania innych kierowców.

Technologia ProPILOT z Navi-link


Teraz jazda jest bardziej komfortowa i spokojniejsza. Technologia ProPILOT [2] z systemem Navi-link nie tylko pomaga zachować wcześniej zaprogramowaną odległość od samochodu z przodu i utrzymać pojazd na środku pasa ruchu, ale także wykorzystuje wbudowane mapy TomTom®, dzięki którym przygotujesz się na niespodzianki na drodze, takie jak zakręty, skrzyżowania czy zjazdy i będziesz mógł odpowiednio zareagować. System potrafi też dostosowywać prędkość ustawioną na tempomacie na podstawie mijanych znaków drogowych.

HEAD-UP DISPLAY


HEAD-UP DISPLAY[3] na linii wzroku kierowcy na przedniej szybie wyświetla kluczowe informacje nawigacyjne, wspomagające prowadzenie oraz drogowe.

Innowacyjny wyświetlacz


Personalizowany wyświetlacz 12,3 cala daje wiele możliwości konfiguracji. Dostęp do map. Różne menu. Umieszczanie informacji w miejscu, gdzie trudno je przegapić. Wyrafinowany styl inspirowany japońskim szkłem Kiriko. 

Inteligentne sterowanie


Nowy Qashqai oferuje zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy z szerokim zestawem zintegrowanych funkcji, między innymi łatwym i bezproblemowym podłączaniem smartfonów oraz NissanConnect Services, specjalną aplikacją, która służy do komunikowania się z samochodem i monitorowania jego funkcji. Możemy dzięki niej uruchomić sygnał dźwiękowy, włączyć światła czy zamknąć i otworzyć drzwi.

Uosobienie praktyczności


Automatycznie oraz bezdotykowo otwierana i zamykana klapa bagażnika ułatwia dostęp w sytuacji, gdy nie mamy wolnej ręki. Pojemność bagażnika została zwiększona o 74 litry w stosunku do modelu poprzedniej generacji, po części poprzez obniżenie podłogi bagażnika o 20 mm.nW nowym modelu zastosowano znane już rozwiązania dostępne w jego poprzedniej odsłonie, np. boczne schowki nad nadkolami oraz ruchomą podłogę bagażnika. Lepsza ergonomia otworów drzwiowych pozwala na łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie w porównaniu do modelu poprzedniej generacji. Rodzice docenią możliwość otwarcia tylnych drzwi pod kątem 85°, co zapewni lepszy dostęp do dzieci i niemowląt na tylnych siedzeniach.

[1] Układ e-POWER będzie dostępny na wiosnę 2022 r
[2] System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.
[3] Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie, które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, zachowując jednocześnie pełną uwagę na drodze