Zapnij pasy i śpiewaj wniebogłosy w Nissanie Townstar Karaok-e

Nissan uprzyjemnia codzienne dojazdy do pracy z modelem Townstar Karaok-e, jedynym w swoim rodzaju vanem, który umożliwia zabawę w karaoke podczas jazdy i demonstruje wszechstronność oraz możliwości konwersji tego modelu.

Nissan uprzyjemnia codzienne dojazdy do pracy z modelem Townstar Karaok-e, jedynym w swoim rodzaju vanem, który umożliwia zabawę w karaoke podczas jazdy i demonstruje wszechstronność oraz możliwości konwersji tego modelu.

Zmodyfikowany Townstar-e Evalia z akumulatorem 45 kWh i zasięgiem do 301 km został wyposażony we wbudowany system karaoke, który gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Nissan Townstar Karaok-e śmiało przełamuje utarte schematy – łączy niezbędną wydajność silnika elektrycznego z wyrafinowaniem i mobilną rozrywką, która „rozrusza” wszystkich na pokładzie.

Projektowi Townstar Karaok-e przyświecało założenie zapewnienia pasażerom dobrego samopoczucia i dostarczenia im radości. Udowodniono naukowo, że muzyka i śpiew obniżają poziom stresu, podnoszą poziom dopaminy i powodują wyrzut endorfin. Dlatego Townstar Karaok-e to jedyny w swoim rodzaju van, który przeciwstawia się rutynie i wnosi na pokład elektryzujący impuls, aby ubarwiać mieszkańcom miast codzienne dojazdy.

Przeprojektowane wnętrze zapewnia rewelacyjne wrażenia podczas śpiewania

Zamiast siedmiu obszernych miejsc dla pasażerów, znanych z modelu Townstar Evalia, układ tylnych siedzeń w Karaok-e został przekształcony w nowoczesny salon karaoke, który z każdego uczyni gwiazdę estrady! Dzięki nowemu wnętrzu Townstar Karaok-e może poszczycić się sporą przestrzenią, która podkreśla wszechstronność vana Nissana.

Od perfekcyjnie wbudowanego systemu karaoke i 32-calowego wyświetlacza po szeroki repertuar piosenek w różnych językach i najnowocześniejszy system audio z potężnym subwooferem – ten zestaw jest gwarancją podróży wypełnionej komfortem i niezapomnianymi występami.

Dzięki aplikacjom do natychmiastowego udostępniania plików wykonawcy mogą też personalizować rozpoczęcie i zakończenie nagrania, wygląd interfejsu i znaki wodne oraz łatwo i wygodnie rejestrować swoje nagrania za pomocą GoPro. Teraz każdy może pochwalić się swoim talentem wokalnym przed znajomymi i rodziną na ulubionym portalu społecznościowym.

Aby spotęgować efekt immersji, oświetlenie obudowy i dachu jest zsynchronizowane z rytmem muzyki, co dodatkowo podnosi atrakcyjność występów karaoke. A do tego jeszcze to tętniące życiem nadwozie! Hipnotyzujący design Colourflow sprawia, że nadwozie pojazdu zmienia kolor w zależności od kąta patrzenia. Od wyrazistych fioletów po uspokajające błękity i zielenie – wielobarwne otoczenie nadaje witalności i szyku, co sprawia, że wszystkie spojrzenia będą skierowane na Ciebie.

Obejrzyj film na YouTube i zobacz, jak Nissan Townstar Karaok-e jednoczy śpiewem osoby dojeżdżające do pracy. Dołącz do świata inspirującej muzycznej magii z Nissanem!

Zainspiruj się Townstarem Karaok-e

Czujesz inspirację płynącą z Nissana Townstar Karaok-e? Choć ten jedyny w swoim rodzaju van nie jest dostępny w sprzedaży, w ofercie Nissana znajdziesz całą gamę wersji modelu Townstar, a dzięki licznym możliwościom zabudów tego uniwersalnego samochodu możesz wyczarować także własną jego wersję.

MAMY WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Umów kontakt z serwisem

Zapraszamy do korzystania z naszych usług:

 

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • seriws blacharsko-lakierniczy
  • oryginalne części i akcesoria
  • części regenerowane Nissan
Kontakt