Nissan ARIYA Evolve+ na EV Experience 2024

Nissan ARIYA Evolve+ na EV Experience 2024 – największym w Polsce święcie samochodów elektrycznych

WARSZAWA (23 maja 2024 r.)  Zgodnie z założeniami strategii Ambition 2030 Nissan nieustannie dąży do pełnej elektryfikacji swojej gamy, mając na względzie plany osiągnięcia neutralności węglowej w całym cyklu życia produktu do 2050 roku. Dlatego podczas największego w Polsce święta samochodów elektrycznych – EV Experience 2024 24-25 maja w Modlinie – nie może zabraknąć firmy Astara, importera Nissana w Polsce. Japońska marka zaprezentuje swojego flagowego bezemisyjnego crossovera ARIYA w najwyższej i najmocniejszej oferowanej wersji: Evolve+ z napędem na cztery koła i o mocy 396 KM.

EV Experience to organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności oraz Fundację EV Klub Polska wydarzenie w całości poświęcone rozwijaniu świadomości oraz promocji innowacyjnych rozwiązań związanych z elektromobilnością. To już trzecia edycja tego cieszącego się z roku na rok coraz większą popularnością spotkania miłośników bezemisyjnej mobilności i jednocześnie niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu móc przetestować ponad 100 różnych samochodów elektrycznych. Z kolei dla liderów branży motoryzacyjnej, wśród których jest Nissan, uczestnictwo w EV Experience otwiera możliwość zaprezentowania szerokiemu gronu uczestników swoich najnowszych osiągnięć i zaangażowania w rozwój zrównoważonych technologii transportu.

Nissan – pionier rynku samochodów elektrycznych produkowanych na masową skalę – już blisko 15 lat nieustannie promuje rozwiązania z zakresu elektrycznej mobilności, a LEAF wciąż jest jednym z najpopularniejszych samochodów tego typu na naszych drogach. Niewątpliwie flagowym modelem Nissana pozostaje oryginalny crossover ARIYA, produkowany w Japonii i mocno zakorzeniony w kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni. EV Experience będzie wspaniałą okazją dla uczestników, by zapoznać się z najwyższą wersją wyposażenia tego wyjątkowego modelu.

ARIYA Evolve+ z napędem na cztery koła e-4ORCE generuje moc 396 KM i maksymalny moment obrotowy aż 600 Nm. Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy; czyli o 0,6 sekundy krócej niż podstawowa wersja e‑4ORCE, zapewniając kierowcom jeszcze więcej emocji.

Na bogate wyposażenie standardowe tej wersji składają się między innymi panoramiczny rozsuwany dach, inteligentne lusterko wsteczne, wyświetlacz przezierny, elektryczna regulacja konsoli centralnej i kierownicy, 10‑głośnikowy system audio Bose oraz przednie fotele z funkcją wentylacji, a także 20‑calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich z aerodynamicznymi osłonami oraz wysokiej klasy skórzana tapicerka Nappa Blue.

Wprowadzenie do oferty wzbudzającej największe emocje wersji Evolve+ jest kolejnym krokiem Nissana w kierunku przyspieszenia procesu elektryfikacji. W ramach planów rozwoju gamy w Europie, marka potwierdziła produkcję trzech nowych modeli elektrycznych w swoich największych zakładach produkcyjnych na Starym Kontynencie – w Sunderland w Wielkiej Brytanii, a globalnie zapowiada wprowadzenie na rynek do roku 2030 27 nowych zelektryfikowanych modeli, w tym 19 w pełni elektrycznych.

MAMY WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Umów kontakt z serwisem

Zapraszamy do korzystania z naszych usług:

 

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • seriws blacharsko-lakierniczy
  • oryginalne części i akcesoria
  • części regenerowane Nissan
Kontakt