E-NV200 NA POLSKICH DROGACH W ZIELONEJ FLOCIE INPOST-TAKŻE OD IMPWAR SP. Z O.O.

Pojazdy elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie. Klienci widzą coraz więcej korzyści w samochodach elektrycznych. Liczne akcje niskoemisyjne i dofinansowania skłaniają do zakupu aut z napędem elektrycznym. Wśród wszystkich zalet tego pojazdu można wymienić:
-Ekonomia- są bardzo proste w konstrukcji, co zmniesza ilośc awarii w pojeździe oraz eksploatacji, a pokonanie zadanego dystansu jest kilkukrotnie tańsze niż samochodem spalinowym. Energia elektryczna pochodząca z hamowania zwiększa zasięg.
-Ekologia- energia może być czerpana z dowolnych źródeł odnawialnych
-Komfort podróżowania-brak skrzyni biegów i sprzęgła znacznie ułatwia poruszanie się pojazdem elektrycznym oraz powoduje, że poruszamy się bardzo cicho w porównaniu do pojazdów spalinowych

Podsumowując należy stwierdzić, że samochody w 100% elektryczne są znacznie lepsze od samochodów pozostałych i także zauważyły to firmy, które na codzień zajmują się transportem.
Firma InPost, która jest w Polsce jedną z większych firm kurierskich, nieustannie poszerza swoją flotę pojazdów elektrycznych. Nasza firma zasiliła „zieloną” flotę o 30 sztuk Nissan e-NV200.
InPost zamierza stać się liderem na rynku dostaw oraz wyznaczać Eko-rozwój w branży. Dają tym samym przykład jak dbać o środowisko i zminimalizować emisje CO2 do atmosfery. Pojazdy elektryczne mają również inną bardzo ważną zaletę w miastach- poruszanie się po bus-pasach ograniczy korki na coraz bardziej zatłoczonych ulicach.
Nasze Pojazdy zapewniają zasięg do 200 km w mieście, 8m³ przestrzeni ładunkowej oraz ładowność nawet 580 kg. Takie parametry  gwarantują elastyczność, która jest niezbędna przy realizacji dostaw w mieście. Praca kurierów jest wygodniejsza przez między innymi bezkluczykowy system dostępu do samochodu i włączania silnika I-Key oraz automatyczną klimatyzacje i podgrzewane siedzenia, które zwiększają komfort jazdy.
Niedługo miasta będą wypełnione oznakowanymi pojazdami Nissan e-NV200, więc wypatrujcie ich na drogach bo nie da się ich przeoczyć, poprzez oryginalne oklejenie!

MAMY WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Umów kontakt z serwisem

Zapraszamy do korzystania z naszych usług:

 

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • seriws blacharsko-lakierniczy
  • oryginalne części i akcesoria
  • części regenerowane Nissan
Kontakt