Bosch service - SKP

Zapraszamy na naszą podstawową stację kontroli pojazdów w oddziale w Rzeszotarach, ul. Legnicka 1

Oferowane usługi:


1. Diagnoza i naprawa systemów bezpieczeństwa (ABS/ASR/ESP)


Systemy te ułatwiają kierowcom prowadzenie samochodu i zwiększają komfort jazdy, dlatego warto sprawdzić, czy spełniają swoje zadanie. W Bosch Car Service posiadamy sprzęt, który umożliwia nam dokładną diagnostykę i ewentualną naprawę. W rękach naszych pracowników możesz być spokojny o swój samochód i bezpieczeństwo.  


2. Diagnostyka akumulatorów


Nie daj się zaskoczyć zmiennym warunkom pogodowym. Sprawdź stan akumulatora w Twoim samochodzie, aby mieć pewność, że Twój samochód odpali za każdym razem. 


3. Diagnostyka komputerowa


Komputer pokładowy, w który wyposażone są obecnie niemal wszystkie pojazdy, odpowiada za pracę układów i podzespołów w samochodzie.. Informacje zapisane w postaci kodu umożliwiają wykwalifikowanym pracownikom Bosch Car Service zlokalizowanie błędów i usterek w różnych układach i podzespołach. Dzięki temu przeprowadzimy wstępną diagnozę i naprawę. 


4. Diagnoza i naprawa pojazdów benzynowych


W Bosch Car Service posiadamy specjalistyczne narzędzia oraz komputery, które umożliwiają dokładną diagnostykę silników benzynowych Zaletą naszego serwisu jest bogata oferta, dzięki której diagnozujemy i naprawiamy samochody, napędzane każdym rodzajem paliwa. 

 

5. Diagnoza i naprawa silników Diesla (wysokoprężnych)


Bosch Car Service posiada narzędzia i technologię pozwalającą na dokładną diagnostykę pokładów, zespołów wtryskowych, elektronicznego sterowania i pomiarów ciśnienia; która umożliwia zbadanie i naprawę silników wysokoprężnych. Dzięki doświadczeniu w systemach Commor Rail sprawnie przeprowadzamy demontaż, usuwamy usterki i ponownie montujemy wtryski, tak aby oddać Ci sprawny samochód jak najszybciej. 


6. Diagnoza i naprawa układów hamulcowych


Układ hamulców w samochodzie jest zbudowany z wielu części – pompy, przewodów, tarcz i klocków, a czasami też hamulców bębnowych – każda z nich odpowiada za skuteczność hamulców, która przekłada się na prędkość zatrzymywania się. Jako rozsądny kierowca wiesz, że wpływa to na Twoje bezpieczeństwo, dlatego zaufaj profesjonalistom w Bosch Car Service, gdzie przeprowadzimy dokładną diagnozę i naprawę całego układu.  

 


7. Holownik lub laweta


Mamy doświadczenie w holowaniu i lawetowaniu pojazdów, zarówno gdy chodzi o wyciągnięcie go z błota, śniegu czy rowu; jak i bardziej skomplikowanych sytuacjach, gdzie brak wiedzy może pogorszyć stan auta. 


8. Montaż czujnika parkowania


 W naszej ofercie znajduje się także montaż czujników cofania w samochodach zarówno osobowych, jak i dostawczych. Bosch Car Service posiada narzędzia i technologię, dzięki której możemy przyjąć samochody wszystkich modeli i marek. 


9. Montaż haków holowniczych


W Bosch Car Service pracują doskonali specjaliści, którzy bez problemu poradzą sobie z zamontowaniem haków holowniczych w każdym modelu samochodu. 


10. Montaż systemów alarmowych


Jeżeli Twój samochód nie jest wyposażony w system alarmowy, to znaczy że jest łatwym łupem dla złodziei. Zabezpiecz się przed możliwością kradzieży i powierz nam swój samochód, a zamontujemy w nim system alarmowy, dzięki któremu usłyszysz, że ktoś rusza Twoje auto. 


11. Myjnia


Bosch Car Service jest wyposażony także w wielofunkcyjną myjnie, która doczyści błoto i wszelki brud bez ryzyka zarysowań. Dzięki nam, Twoje auto będzie błyszczeć, jak w dniu kiedy wyjechało pierwszy raz z salonu.  


12. Naprawa systemów Start-Stop


Posiadamy doskonałe wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe, dlatego w sytuacji gdy czujesz, że system start-stop w Twoim samochodzie odmawia posłuszeństwa, zdaj się na naszych fachowców, a szybko przywrócimy go pełni sprawności. 


13. Pomoc drogowa (samochód serwisowy)


Samochód zepsuł Ci się w trasie? Bez obaw, możesz także liczyć na pomoc drogową Bosch Car Service. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia, aby jak najszybciej pomóc Ci w szybkim powrocie do dalszej jazdy. 


14. Przechowalnia ogumienia


Opony samochodowe powinny być przechowywane w specjalnych warunkach, które zapewnią im ochronę przez oddziaływaniem promieni słonecznych, wilgocią i wysokimi temperaturami. Dzięki temu proces ich starzenia znacznie się wydłuża. Jednak nie każdy ma do tego warunki i miejsce, dlatego skorzystaj z przechowywalni ogumienia Bosch Car Service. 


15. Przeglądy okresowe w okresie gwarancji pojazdu (zgodnie z GVO/MVBER)


Dzięki zmianie przepisów, możesz zgłosić się na przegląd okresowy Twojego samochodu do wybranego przez Ciebie serwisu, bez utraty gwarancji od producenta. Skoro wybór należy teraz do Ciebie, zdecyduj dobrze i zgłoś się do Bosch Car Service. Przeprowadzimy kompletny przegląd na poziomie ASO, lecz dodatkowo będziesz miał do dyspozycji usługi i ceny Bosch Car Service.


16. Przeglądy okresowe


Pomimo tego, że nie zauważamy tego  codzień, poszczególne podzespoły samochodu z czasem się zużywają podczas codziennej eksploatacji. Aby mieć pewność, że te elementy nie zawiodą podczas awaryjnych sytuacji na drodze, kierowcy zobowiązani są do przeprowadzania okresowych przeglądów. Udaj się na ocenę stanu technicznego pojazdu do Bosch Car Service, a otrzymasz w gratisie bezpieczeństwo. 


17. Regeneracja filtra cząstek stałych


Stosujemy technologię i procedury czyszczenia, które umożliwiają nam usunięcie zabrudzeń powstałych z sadzy i popiołu niemalże w 100%, bez rozcinania filtrów DPF. 

Doskonale radzimy sobie zarówno z regeneracja filtrów w autach osobowych jak i ciężarowych, dlatego nie musisz się obawiać o swój samochód, niezależnie od tego czym jeździsz. 

 

18. Samochód zastępczy


Jeżeli naprawa Twojego samochodu potrwa dłużej, zapewnimy Ci auto zastępcze, aby zminimalizować niedogodności i zapewnić nieprzerwany komfort jazdy. 


19. Serwis blacharsko-lakierniczy


Nie wszystkie sytuacje na drodze da się przewidzieć, dlatego jeśli Twój samochód ucierpiał w jakiejś kolizji, przyjdź do nas. Zajmiemy się naprawą blacharsko-lakierniczą, tak że nie dostrzeżesz już żadnych defektów.


20. Serwis klimatyzacji


Klimatyzacji samochodowej zawdzięczamy możliwość utrzymania optymalnej temperatury, nawet podczas upałów. Obsługa tego systemu nie jest skomplikowana, jednak układ techniczny wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli czujesz, że klimatyzacja w Twoim samochodzie szwankuje, nie męcz się – przyjedź do Bosch Car Service, a my rozwiążemy problem. 


21. Serwis mechaniczny


Bosch Car Service to zespół doświadczonych mechaników, którzy pomogą z każdym samochodem. O całym przebiegu naprawy na bieżąco informujemy klienta, ponieważ cenimy sobie uczciwość i profesjonalizm. Przekonaj się dlaczego już tylu klientów nam zaufało i sprawdź nasz serwis mechaniczny. 


22. Serwis ogumienia


Dzięki wyposażeniu w profesjonalne i nowoczesne narzędzia Bosch, świadczymy usługi wymiany opon, wyważania kół oraz bieżnikowania używanych opon. opony są odpowiedzialne za przyczepność samochodu, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo za kierownicą, dlatego zaufaj sprawdzonej firmie i wybierz Bosch Car Service. 


23. Serwis oświetlenia


Zadbaj o to, by Twoje światła były prawidłowo ustawione. Unikniesz w ten sposób świecenia innym kierowcom po oczach i przede wszystkim zagwarantujesz sobie odpowiednią widoczność, która może ustrzec Cię przed wypadkiem. 


24. Stacja kontroli pojazdów


Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego Bosch Car Service jest wyposażone w stacje diagnostyczne umożliwiające przeglądy zarówno motocykli, jak i samochodów osobowych, niezależnie od rodzaju napędu. 

25. Wymiana oleju


Wymiana oleju to standardowa procedura, o której należy pamiętać jeśli zależy nam na długoletniej i wydajnej pracy silnika. Udaj się do Bosch Car Service, a nasi specjaliści zajmą się Twoim samochodem i wymianą oleju. 

C