NASZA OBIETNICA

ZADZWOŃ POD NUMER 0 801 647 726

Zawsze i wszędzie, gdy nas potrzebujesz
Będąc klientem Nissana zasługujesz na naszą troskę oraz szczerą i otwartą komunikację, nie tylko na czas gwarancji. Dlatego nasze obietnice nie mają daty ważności.

BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Obiecujemy, że zapewnimy Ci pojazd zastępczy, gdy Twoje auto będzie serwisowane. Zarezerwuj i umów się na odbiór samochodu – w wybranych punktach dostępne są nawet pojazdy elektryczne!
Obiecujemy zapewnić Ci alternatywne rozwiązanie, w przypadku braku bezpłatnego samochodu zastępczego.

WYRÓWNANIE CENY

Obiecujemy Ci, że oddając samochód w ręce naszego doskonale wyszkolonego personelu, możesz być spokojny. Wykorzystujemy oryginalne części Nissana i świadczymy usługi o najwyższych standardach serwisowych.
Ale to nie wszystko: jeżeli przedstawisz nam kosztorys prac, który będzie obejmował identyczny zakres robocizny i oryginalne części Nissana, od niezależnego warsztatu w promieniu 10 km od najbliższego dealera Nissana - damy taką samą cenę, aby zagwarantować Ci zawsze najkorzystniejszą ofertę.

NIELIMITOWANA POMOC DROGOWA NISSANA

Obiecujemy dostęp do całodobowej pomocy drogowej Nissana, w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Bez względu na wiek Twojego samochodu, chcemy Ci zapewnić nieprzerwany dostęp do korzystania z niego.

BEZPŁATNA KONTROLA STANU POJAZDU

Obiecujemy wykonać bezpłatną kontrolę stanu pojazdu, przed przystąpieniem do jakichkolwiek napraw, aby ocenić, jakie prace należy wykonać oraz ile będą kosztowały.

C