Kariera

Oferty pracy-Impwar Sp. z o.o.

Nasza firma z ponad 20 letnim stażem z branży motoryzacyjnej poszukuje do swojego zespołu nowego pracownika.
1. Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:
· Naprawa pojazdów osobowych zgodnie ze zleceniem
· Wykonywanie przeglądów okresowych w pojazdach
· Diagnozowanie usterek
· Dbanie o porządek na stanowisku pracy

OCZEKIWANIA:
· Prawo jazdy kat. B
· Punktualność i dyspozycyjność
· Doświadczenie w mechanice pojazdowej
· Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
· Mile widziane doświadczenia w ASO lub/i w naprawach samochodów osobowych
· Dobrej organizacji pracy

OFERUJEMY:
·  Pracę w stabilnej, prestiżowej i rozwijającej się firmie
·  Umowę o pracę
·  Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej
·  Wysoką organizację pracy według standardów Nissan
·  Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole
·  Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

2. Kasjer/księgowy

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OBOWIĄZKI:
· Dekretowanie dokumentów finansowych
· Wystawianie faktur
· Wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu magazynowego
· Prowadzenie kasy gotówkowej/obsługa transakcji płatniczych
· Obsługa kasy fiskalnej
· Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonych

· Wykształcenie minimum średnie
· Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – nie jest to warunek konieczny
· Dobra znajomość pakietu Office
· Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
· Umiejętność pracy w zespole
· Dyspozycyjność
· Rzetelność, systematyczność, uczciwość
· Zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
· Pracę w stabilnej, prestiżowej i rozwijającej się firmie
· Umowę o pracę
· Wysoką organizację pracy według standardów Nissan
· Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole
· Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Jeśli chcieliby Państwo zgłosić swoją kandydaturę do pracy w naszym zespole, prosimy o przysłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na poniższy adres mailowy.

Mail - oddział Rzeszotary k. Legnicy
Mail - oddział Bielany Wrocławskie
Mail - oddział Wrocław

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.