Kariera

Oferty pracy-Impwar Sp. z o.o.:

Nasza firma z ponad 20 letnim stażem z branży motoryzacyjnej poszukuje do swojego zespołu nowego pracownika.

1. Pracownik myjni samochodowej

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Mycie samochodów po usługach serwisowych
• Mycie i przygotowanie pojazdów nowych do wydania
• Dbałość o czystość i wizerunek samochodów nowych na salonie
• Dbałość o czystość i wizerunek samochodów demonstracyjnych
• Przyjmowanie aut z transportu
NASZE WYMAGANIA:
·  Prawo jazdy kat. B
·  Wysoka kultura osobista
·  Sumienność, dokładność i poczucie estetyki
·  Komunikatywność i zaangażowanie
·  Umiejętność pracy w zespole
·  Sprawność fizyczna, szybkość w działaniu
·   Punktualność i dyspozycyjność
·  Dodatkowym atutem będzie umiejętność polerowania lakieru
OFERUJEMY:
·  Pracę w stabilnej, prestiżowej i rozwijającej się firmie
·  Umowę o pracę
·  Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej i awansu
·  Wysoką organizację pracy według standardów Nissan
·  Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole
·  Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Jeśli chcieliby Państwo zgłosić swoją kandydaturę do pracy w naszym zespole, prosimy o przysłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na poniższy adres mailowy.

Mail - oddział Rzeszotary k. Legnicy
Mail - oddział Bielany Wrocławskie
Mail - oddział Wrocław
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

C