Nissan

cena od

NOWE SILNIKI BENZYNOWE 1,3 L


Nasz nowy silnik został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby zwiększyć przyjemność z jazdy przy jednoczesnej poprawie efektywności, aby sprostać rygorystycznym nowym normom europejskim. Ulepszone podzespoły silnika pozwalają cieszyć się lepszymi właściwościami jezdnymi, a jednocześnie przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacyjnych nowego Nissana Qashqai.
 

TECHNOLOGIA, KTÓRA WSPIERA CIĘ NA TRASIE


Poczuj większą pewność jazdy, ekscytację i łączność ze światem podczas każdej podróży dzięki technologiom Nissan Intelligent Mobility, takim jak m.in. inteligentne światła oraz system blis i tsr, które obserwując sytuację na drodze, mogą przejąć kontrolę i pomóc Ci uniknąć wypadku. Asystent parkowania może samodzielnie zaparkować Nissana Qashqai, a system ProPILOT zapewnia dodatkowe innowacje, które pomagają poradzić sobie ze stresem za kierownicą podczas jazdy na autostradzie.
 

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI SYSTEMU PROPILOT


UTRZYMUJE PRĘDKOŚĆ 
Dopasowuje prędkość samochodu, aby utrzymać bezpieczną odległość od pojazdu z przodu.*
 

ZATRZYMUJE SIĘ 
W reakcji na zachowanie pojazdów z przodu system ProPILOT może całkowicie zatrzymać Nissana Qashqai, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu.*
 

UTRZYMUJE CIĘ NA SWOIM PASIE 
Monitoruje oznaczenia pasa ruchu i pomaga utrzymać samochód w jego granicach.*

TRENDY I INNOWACYJNY


Charakterystyczna osłona chłodnicy w kształcie litery V, dynamiczne reflektory w kształcie bumeranga i tylne światła Nissana Qashqai natychmiast rzucają się w oczy. Wykończenie wnętrza tego crossovera zachwyca wysokiej jakości materiałami i stylowymi akcentami.

ROZRYWKA, ŁĄCZNOŚĆ I KONCENTRACJA.


Nowy system nawigacji NissanConnect zapewni przyjemne doznania akustyczne i łączność ze światem na wyciągnięcie ręki. Podłącz iPhone® lub kompatybilne urządzenie z systemem Android™, aby mieć dostęp do ulubionych przebojów, wiadomości, kontaktów i nie tylko.
 
Całkowicie nowy system informacyjno-rozrywkowy Nissana Qashqai ma nowe ekscytujące funkcje, takie jak mapy 3D, integracja smartfona, polecenia głosowe i 7-calowy ekran dotykowy, który można konfigurować zgodnie z preferencjami. Nowy system nawigacji NissanConnect zapewnia także znaną już wcześniej obsługę aplikacji Apple CarPlay®* i Android Auto®* za pomocą smartfona.

STYLISTYKA WNĘTRZA


PERFEKCYJNE WYKOŃCZENIE W KAŻDYM CALU
Wyjątkowa stylistyka wnętrza – od wysokiej jakości materiałów wykończeniowych po nową tablicę rozdzielczą i skórzany mieszek dźwigni zmiany biegów– podkreśla wyrafinowanie Twojego Nissana Qashqai.

SPORTOWA KIEROWNICA
Przejmij kontrolę za nową, sportową kierownicą premium.

WYGODNE I STYLOWE FOTELE
Poczuj wygodę nowych foteli naszego flagowego crossovera: unikalna konstrukcja i wykończenie ekskluzywną skórą Nappa z miękkim pikowaniem 3D to gwarancja poczucia komfortu i luksusu.

C