Nissan TOWNSTAR VAN EV

cena od 139 900 netto

Zelektryzuj przyszłość swojej firmy


Samochody elektryczne są ciche i znacznie tańsze w eksploatacji i utrzymaniu niż pojazdy z silnikami spalinowymi. Zmniejszysz koszty, nie zatrzymując się na tankowanie, a jednocześnie wzmocnisz wizerunek Twojej firmy.

Wzmocnij swój wizerunek, oszczędzając koszty


Przy kosztach eksploatacji stanowiących ułamek kosztów posiadania pojazdu z silnikiem Diesla, zupełnie nowy elektryczny Nissan Townstar to wyjątkowo sensowe rozwiązanie dla firmy. Imponujący, łączny zasięg do 300 km pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny¹ układ napędowy umożliwia dotarcie do wszystkich zakątków miasta.

Sprawdź z wyprzedzeniem


Dostępna w Nissanie Townstar od lata 2022 r. ² aplikacja NissanConnect Services ³ zapewnia dostęp do wielu funkcji Twojego elektrycznego samochodu. Chcesz przygotować idealną temperaturę w środku przed wejściem do auta?  Chcesz sprawdzić zasięg lub aktualny stan naładowania, a nawet ustawić wybraną temperaturę w samochodzie? ⁴ Wszystko to możesz łatwo zrobić za pomocą aplikacji.

Gwarancja na 8 lat / przebieg 160 000 km dotycząca ewentualnego spadku pojemności baterii


Gwarancja na akumulator na 8 lat / przebieg 160 000 km oraz pomoc drogowa Assistance dla samochodów elektrycznych: pełna ochrona niezależnie od sytuacji i czasu. ⁵

Składane siedzenie pasażera


Możesz je rozłożyć, gdy masz towarzysza podróży lub złożyć, aby uzyskać więcej przestrzeni bagażowej, kiedy sam wykonujesz zadanie służbowe. Składane (opcjonalnie) siedzenie Parere daje możliwość przewozu pasażera lub po złożeniu – większej ilości ładunku.

Otwarte tylne drzwi i ładowanie palet


Nissan Townstar jest na tyle szeroki, że z łatwością zmieszczą się w nim dwie standardowe europalety.

Przestrzeń do pracy, relaksu lub po prostu radości z jazdy


Wyjątkowo atrakcyjne wnętrze Nissana Townstar wynika z ergonomicznej konstrukcji oraz z wysokiej jakości materiałów, z jakich jest wykonany. Najnowocześniejsze opcje łączności zapewniają bezproblemową współpracę smartfona z samochodem oraz obsługę aplikacji, muzyki i wiadomości od współpracowników i klientów. Ty skupiasz się na biznesie a Nissan Townstar robi za Ciebie resztę.

[1] Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP.
[2] Aplikacja NissanConnect Services jest dostępna dla samochodów elektrycznych i spalinowych (od lipca 2022). Skontaktuj się z lokalnym dealerem Nissana, aby uzyskać więcej szczegółów.
[3] Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect Services oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.
[4] Z poziomu aplikacji NissanConnect Services nie można ustawić dokładnej temperatury. Można uruchomić usługę, ale temperatura nie ulegnie zmianie.
[5] Gwarancja niezawodności baterii litowo-jonowej Nissan zabezpiecza właściciela przed utratą pojemności baterii (mniej niż 9 kresek na 12) wskazaną na wskaźniku samochodowym przez 8 lat / 160 000 km
Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą)