Nissan X-TRAIL

cena od 181 500

e-POWER. Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu


e-POWER to innowacyjna technologia Nissana, polegająca na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Efektem jest precyzyjna i cicha jazda bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępny jest także układ e-4ORCE 4WD, który zapewnia jeszcze więcej mocy i stabilne manewry.

e-POWER z technologią e-4ORCE 4WD


Ten mocny zelektryfikowany napęd zapewni przyjemność z podróżowania kierowcy i pasażerom. e-4ORCE to innowacyjna technologia zapewniająca napęd na wszystkie koła i idealną równowagę między mocą a niespotykaną kontrolą samochodu. Większą przyczepność i stabilne prowadzenie masz w pakiecie.

Wyjątkowy design


Przyciągniesz spojrzenia na drodze smukłymi reflektorami LED i imponującymi wlotami powietrza z przodu. Styl Nissana X-Trail idzie w parze z jego zaawansowanymi technologiami. Duch przygody. Zachwyt gwarantowany.

Zaawansowane technologie przychodzą z pomocą


Śledź wskazówki na cyfrowym kokpicie o przekątnej 12,3 cala, wyświetlaczu NissanConnect 12,3 cala (2) oraz odczytuj komunikaty na wyświetlaczu przeziernym o przekątnej 10,8 cala(3).

Konfiguracja miejsc


Znajdź idealną konfigurację dla całej rodziny, od 2 do 5 osób lub opcjonalnie dla 7 pasażerów. Siedzenia w drugim rzędzie z konstrukcją przesuwną 60:40 zapewniają pasażerom z tyłu optymalną wygodę podczas jazdy.

[2] Ekran dotykowy HD o przekątnej 12,3” jest dostępny tylko w wersji N-Connecta lub wyższej.
[3] Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, zachowując jednocześnie pełną uwagę na drodze.