Nissan TOWNSTAR COMBI

cena od 109 900

Przygoda już od momentu wejścia do środka


Nowy Nissan Townstar został zaprojektowany z myślą o jakości oraz funkcjonalności, a jego wyjątkowa atrakcyjność wnętrza wynika nie tylko z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych ale również z ergonomicznej konstrukcji. Najnowocześniejsze systemy łączności zapewnią bezproblemowe sparowanie Naszego Nissana z Naszym smartfonem, co pozwoli na obsługę aplikacji, muzyki oraz wiadomości.

ELEMENTY WEWNĘTRZNE


Wyrafinowane, uporządkowane i schludne to przymioty wnętrza Nissana Townstar, które zapewnią relaks i wygodę podróży, nawet tych najdłuższych. Liczne schowki i opcje łączności sprawiają, że wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Wyrafinowane wykończenie foteli, nowoczesna deska rozdzielcza oraz wysokiej jakości multimedia to tylko niektóre z atutów wnętrza nowego Nissana.

Twoja przestrzeń, tak jak lubisz


Pasażerska wersja Nissana będzie idealnym kompanem rodzinnych podróży. Szeroki wachlarz możliwości przechowywania bagażu i rzeczy podręcznych o pojemności nawet 775 litrów.

WSZECHSTRONNOŚĆ


Nissan Townstar oferuje kilka konfiguracji, obejmujących układ z rozłożonymi pięcioma, czterema i trzema fotelami, które proporcjonalnie zwiększają przestrzeń ładunkową.

Inteligentniejszy niż przeciętny van


Nissan Townstar wyznacza nowe standardy technologii w swojej kategorii. Dzięki licznym systemom bezpieczeństwa, nowoczesnych opcjach łączności oraz innowacyjnych technologiach, ma na celu wspomagać kierowcę, ułatwić mu codzienne użytkowanie oraz zapewnić wyższy poziom wrażeń podczas jazdy.

Technologia, której możesz zaufać


Wykorzystując obraz z czterech kamer, system pozwala na zobaczenie pełnego obrazu 360° wokół pojazdu. Manewrowanie pojazdem z tym systemem bezpieczeństwa będzie proste nawet w ciasnych przestrzeniach, a parkowanie w zatłoczonym mieście stanie się bezstresowe.

Apple Carplay® i Android Auto™ [1]


Wygodna łączność dzięki aplikacji pozwoli korzystać z dostępu do muzyki, wiadomości tekstowych na swoim smartfonie podczas jazdy. Do pokładowej sieci Wi-Fi [2] możesz podłączyć kilka urządzeń i korzystać ze wszystkich udogodnień z Nowym Nissanem Townstar.

Siła, która może wiele zmienić


Każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni egzemplarz. Benzynowa jednostka napędowa łącząca moc z wydajnością, a to wszystko zgodnie z normami emisji spalin. Odkryj zupełnie nowego Nissana, który sprawi, że odtąd jazda będzie wyłącznie przyjemnością

[1] Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.
[2]Sieć Wi-Fi w samochodzie jest zawsze usługą płatną dostępną w ramach subskrypcji. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.