Nissan

cena od

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI


Nissan 370Z Roadster to zachwycający młodszy brat legendarnej „Zetki”. Podobnie jak wersja coupé, może poszczycić się mocą 328 KM, V6 oraz szeregiem zaawansowanych rozwiązań technicznych. Warto też wspomnieć o szybko składającym się, miękkim dachu.

STYLISTYKA WNĘTRZA


Nissan 370Z Roadster pozwala wydłużyć przyjemność z jazdy ze złożonym dachem: zarówno jesienią, jak i wieczorem. Gdy zrobi się chłodniej, włącz podgrzewane fotele (dostępne opcjonalnie), które w gorące dni można także schładzać. Natomiast podwójnie izolowany dach sprawia, że Nissan 370Z Roadster zapewnia przyjemność z jazdy przez cały rok i przy każdej pogodzie.

TAJEMNICA DOSKONAŁYCH SAMOCHODÓW SPORTOWYCH


Sekretem doskonałego samochodu sportowego jest intuicyjna komunikacja między kierowcą a autem.
 
 

SILNIK 3,7 L V6


Wolnossący silnik Nissana 370Z Roadster gwarantuje bezkonkurencyjne osiągi w swojej klasie, a dynamika auta na niskich obrotach oraz nawet 7500 obr./min sprawią, że z Twojej twarzy nie zniknie uśmiech.

LEKKIE ZAWIESZENIE


Wykorzystanie elementów zawieszenia z lekkiego aluminium redukuje masę nieresorowaną i zwiększa reakcje Nissana 370Z Roadster na drodze. 

ZMIENNE FAZY ROZRZĄDU


Nissan 370Z Roadster został wyposażony w system sterowania fazami rozrządu (CVTCS) ze zmiennym stopniem otwarcia zaworów (VVEL). Ta zaawansowana technologia umożliwia korzystanie ze zmiennych faz rozrządu i otwarcia zaworów, co przekłada się na szybszą reakcję i szerszą krzywą momentu obrotowego przy jednoczesnej optymalizacji spalania i redukcji emisji spalin.
 
 

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ


Doskonałe osiągi nie zależą tylko od dużej mocy silnika. Ważna jest także niska waga pojazdu. Właśnie dlatego nasi inżynierowie wyposażyli maskę, klapę bagażnika i drzwi Nissana 370Z Roadster w panele z niezwykle wytrzymałego i lekkiego aluminium. Przednia część ramy silnika także została wykonana z aluminium, podobnie jak wiele elementów zawieszenia. Wśród zaawansowanych materiałów warto wymienić niebywale trwałą półoś napędową z włókna węglowego, zapewniającą silnikowi szybsze obroty, oraz lekką obudowę chłodnicy z tego samego materiału. Nawet system audio odchudziliśmy o półtora kilograma.

STYLISTYKA NADWOZIA


Perfekcyjnie wyrzeźbiona sylwetka zachwyca opływowością, a podwójnie izolowany, składany dach zapewnia ochronę przed niepogodą. Z Nissanem 370Z Roadster możesz cieszyć się wszystkimi zaletami kabrioletu z miękkim dachem, zapominając o wadach.