Nissan TOWNSTAR VAN

cena od 81 900

Zawsze się zmieści


Kompaktowy i lekki samochód nowej generacji. Dzięki optymalnym rozmiarom, parkowanie oraz codzienne użytkowanie tego samochodu stanie się przyjemnością. Nissan Townstar jest lepszy pod każdym względem: napęd, technologie, stylistyka. Wydajność i ekonomiczność jazdy zapewnia mocny i bardzo ekonomiczny układ napędowy.

Twoja przestrzeń, tak jak lubisz


Praktyczny van o pojemności nawet 4.3 m3 i ładowności aż do 800 kg pozwoli idealnie wpasować się w rynek samochodów dostawczych. Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć palety, meble czy inny rodzaj ładunku, ten nowy van oferuje imponującą elastyczność przestrzeni ładunkowej, w której bez problemu zmieścimy dwie europalety. Również dostosowując się do wymagań rynku, wysokowydajne układy napędowe umożliwiają holowanie ładunku o masie 1500 kg. Całkowita długość pojazdu to  4 486 MM.

Otwarte tylne drzwi i ładowanie palet


Nissan Townstar jest na tyle szeroki, że z łatwością zmieszczą się w nim dwie standardowe europalety a otwierane pod kątem 180 stopni drzwi tylne dodatkowo ułatwiają umiejscowienie ładunku w środku pojazdu.

Drzwi przesuwne


Szeroko otwierane oraz duże drzwi przesuwne sprawiają, że załadunek i rozładunek towarów jest dziecinnie prosty. Warto również zauważyć przemyślane rozwiązania do przechowywania towarów oraz specjalną przestrzeń na pokładowe narzędzia biurowe.

Składane siedzenie pasażera


Możesz je rozłożyć, gdy masz towarzysza podróży lub złożyć, aby uzyskać więcej przestrzeni bagażowej, kiedy sam wykonujesz zadanie służbowe. Składane (opcjonalnie) siedzenie Parere daje możliwość przewozu pasażera lub po złożeniu – większej ilości ładunku.

Poczucie pewności już od pierwszego dnia


Gwarancja producenta na 5 lat lub 160 000 kilometrów [1] 
Nowy model i Nissan spełnił podjęte przez siebie zobowiązania dostarczania rozwiązań charakteryzujących się jakością oraz rzetelnością bowiem oferuje ważną w całej Europie standardową gwarancję producenta na 5 lat na całą gamę swoich samochodów dostawczych, aby zapewnić Ci poczucie spokoju i pewności, rok po roku.
GWARANCJA NISSANA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ SPRAWIA, ŻE JEST LIDEREM W BRANŻY AŻ: 
- 5 lat lub 160 000 km
- 5 lat na powłokę lakierniczą
- 5 lat na oryginalne części i akcesoria
- 5 lat Nissan Assistance
- 12 lat na powłokę antykorozyjną 


Inteligentniejszy niż przeciętny van


Nissan Intelligent Mobility i technologie.
Nissan Townstar wyznacza nowe standardy w segmencie samochodów dostawczych. Dzięki licznym systemom bezpieczeństwa, nowoczesnych opcjach łączności oraz innowacyjnych technologiach, ma na celu wspomagać kierowcę, ułatwić mu codzienne użytkowanie oraz zapewnić wyższy poziom wrażeń podczas jazdy.

Apple Carplay® i Android Auto™ [2]


Połącz się, aby mieć dostęp do muzyki, wiadomości tekstowych i innych ulubionych aplikacji na swoim smartfonie podczas jazdy a to wszystko na 8-calowym ekranie Twojego Nissana.

Przestrzeń do pracy, relaksu lub po prostu radości z jazdy


Wyjątkowo atrakcyjne wnętrze Nissana Townstar wynika z ergonomicznej konstrukcji oraz z wysokiej jakości materiałów, z jakich jest wykonany. Najnowocześniejsze opcje łączności zapewniają bezproblemową współpracę smartfona z samochodem oraz obsługę aplikacji, muzyki i wiadomości od współpracowników i klientów. Ty skupiasz się na biznesie a Nissan Townstar robi za Ciebie resztę.

Biuro na kółkach


Jeśli szukasz wszechstronności i wygody a jednocześnie dużej przestrzeni ładunkowej  to jest to samochód dla Ciebie. Dzięki inteligentnym opcjom łączności i innowacyjnym schowkom możesz rozgościć się w swoim mobilnym biurze i pracować na najwyższym poziomie.

[1] Gwarancja producenta na 5 lat / 160 000 kilometrów (w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej) na samochody użytkowe
[2] Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.