Nissan ARIYA

cena od 209 900

NOWOCZESNY DESIGN NA HORYZONCIE


Nissan Ariya jako zniewalające oblicze nowej wizji naszych samochodów. Płynne linie eksponują harmonijny design nadwozia.

REFLEKTORY LED


Ostre i cienkie reflektory LED tworzą niepowtarzalny charakter przodu auta, a w szczególności nocą. Drogę do przyszłości oświetla nam również nowe podświetlone logo.

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE JAK W PRAWDZIWYM SALONIE


Wnętrze Nissana Ariya jest wyjątkowo przestronne, gdzie można się odpowiednio zrelaksować i poczuć wygodę i niesamowity komfort podczas jazdy. Dla wymagających- jeszcze więcej przestrzeni można uzyskać dodatkowe centymetry poprzez odsunięcie centralnej konsoli. Wrażenie dużej przestronności potęguje również płaska podłoga, a oświetlenie wewnątrz tworzy nastrojowy klimat.

ZDUMIEWAJĄCE EMOCJE


Dzięki dwóm silnikom, wersja e-4ORCE All-Wheel Drive gwarantuje natychmiastowe przyspieszenie, przekazując do 100% mocy na przednie lub tylne koła. Ta moc zwiększa przyczepność w każdych warunkach, podwyższa komfort jazdy oraz ułatwia pokonywanie zakrętów, a dodatkowo technologia e-Pedal czyni każdą jazde czystą przyjemnością. 

SWOBODA PROWADZENIA POJAZDU


Dzięki technologią, które zapewniają rożne poziomy kontroli nad pojazdem, możemy poczuć większą swobodę za kierownicą. Korki na autostradzie już nie będą nam straszne dzięki pomocy asystenta ruchu . Nie lubimy ciasnych parkingów ? to pozwólmy Nissanowi Ariya przejąć  ster*

PODRÓŻ DO PRZYSZŁOŚCI


Dzięki zasięgowi 500km możemy odkrywać świat bez ograniczeń i wszelkich przeszkód. Dwie pojemności akumulatorów 63kWh i 87kWh oraz wersje z napędem na dwa lub cztery koła pozwolą Ci wybrać zasięg, jakiego potrzebujesz. Nawet dla osób, które się ciągle śpieszą jest opcja szybkiego ładowania w 30 minut można uzyskać zasięg do 375km.

STAŁY KONTAKT ZE ŚWIATEM


Dwa duże wyświetlacze oraz przyciski sterowania emitujące dotykowe sygnały to tylko początek w innowacyjnym sterowaniu. Aby mieć w zasięgu ulubione aplikacje to wystarczy je przeciągnąć palcem.

APLIKACJA NISSAN


Bądź w kontakcie z Nissanem ARIYA. Poznaj swój model dzięki aplikacji Nissan, która z każdym dniem staje się coraz inteligentniejsza.

DOPASOWANIE IDEALNEJ WERSJI NISSANA ARIYA DLA CIEBIE


Każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie. Mamy do wyboru dwa akumulatory i trzy układy napędowe – w tym e-4ORCE z napędem na wszystkie koła- idealne dopasowanie odpowiednich kombinacji dla swoich potrzeb
1.      ARIYA 63kWh- z myślą o codziennych dojazdach do pracy i wyjazdach rodzinnych
2.      ARIYA 87kWh- jak mamy ochotę uciec z miasta -większy zasięg
3.      ARIYA e-4ORCE 63 kWh -moc czterech kół
4.      ARIYA e-4ORCE 87kWh – pełna moc, osiągi i zasięg
5.      ARIYA e-4ORCE Performance-gwarancja najwyższych wrażeń

NASTĘPNY KROK


Aby być na bieżąco podczas emocjonującego oczekiwania na przedsprzedaż możesz śledzić aktualności i wydarzenia na naszej stronie.

*ProPILOT to zaawansowany system wspomagania kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom. Jest ona przeznaczona do wykorzystania podczas jazdy na drogach szybkiego ruchu (oddzielonych barierkami), przy czym kierowca ma obowiązek obserwowania sytuacji na drodze i trzymania rąk na kierownicy. Zadaniem kierowcy jest także zachowanie czujności, bezpieczne prowadzenie samochodu i możliwość przejęcia kontroli nad pojazdem w każdej chwili. Aby zapoznać się z warunkami korzystania z technologii Nissana, kliknij tutaj.