Nissan

cena od

NISSAN E-NV200: W 100% ELEKTRYCZNY VAN, KTÓRY WSPIERA NOWE FIRMY


Nowa bateria 40 kWh i większy zasięg to atuty, dzięki którym Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. A ponieważ samochód nie emituje żadnych spalin, ograniczenia wjazdu do centrów miast i prawodawstwo dotyczące zanieczyszczeń nigdy nie stanie Ci na drodze. I wreszcie, niższe koszty eksploatacyjne sprawiają, że w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN to najlepsza opcja dla Twojej firmy.

PROEKOLOGICZNY BIZNES TO LEPSZY BIZNES


Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten wszechstronny elektryczny van zabierze Cię w płynną i wydajną podróż po mieście.

SZYBKIE ŁADOWANIE


Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

ŁADUJ AKUMULATOR, KIEDY ŚPISZ


W 100% elektrycznego Nissana e-NV200 możesz ładować na dwa sposoby: użyj ładowarki domowej wallbox*, aby naładować akumulator do pełna w 7,5 godziny dzięki ładowarce samochodowej 6,6 kW lub naładuj go do pełna w 21,5 godziny, wykorzystując zwykłe gniazdko elektryczne.

IDEALNY ELEKTRYCZNY VAN DLA FIRMY


Przestronne wnętrze i kompaktowe wymiary zewnętrzne w 100% elektrycznego Nissana e-NV200 łączą w sobie nośność, jakiej potrzebujesz i zwinność hatchbacka. Teraz będziesz mógł przyjmować więcej zleceń!

INTELIGENTNE MOBILNE BIURO


Twoje biuro zawsze przy Tobie. Przedni fotel pasażera w 100% elektrycznym Nissanie e-NV200 składa się i przekształca w biurko. Masz także do dyspozycji łatwo dostępne gniazdka 12 V i dużo wygodnych schowków na dokumenty.

INTELIGENTNE MOBILNE BIURO


Twoje biuro zawsze przy Tobie. Przedni fotel pasażera w 100% elektrycznym Nissanie e-NV200 składa się i przekształca w biurko. Masz także do dyspozycji łatwo dostępne gniazdka 12 V i dużo wygodnych schowków na dokumenty.

MAKSIMUM ŁADOWNOŚCI, MINIMALNE ROZMIARY


Efektowny i atrakcyjny design + największa w klasie przestrzeń ładunkowa. Kompaktowy i zwinny, w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN został stworzony z myślą o zatłoczonych ulicach miast: to Twoja proekologiczna wizytówka.