Nissan

cena od

PICKUP NAVARA Z NAPĘDEM 4X4 GOTOWY NA PRZYGODĘ


Za kierownicą Nissana Navara z napędem na cztery koła przemierzysz góry i trudne tereny, zabierając ze sobą wszystkie potrzebne zabawki.

PÓŁCIĘŻARÓWKA DO ZADAŃ SPECJALNYCH


Nissan Navara będzie w stanie sprostać wymogom najtrudniejszych wyzwań dzięki najlepszemu w klasie uciągowi do 3500 kg.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY - TECHNOLOGIE DLA KIEROWCY


Technologie dodające pewności za kierownicą Nissana Navara obejmują inteligentny system kamer 360°, który redefiniuje sposób parkowania samochodu i ułatwia doczepianie lawety.

KABINY I TYPY NADWOZIA NISSANA NAVARA


Dzięki bogatej gamie konfiguracji kabiny i nadwozia, Nissan Navara sprosta potrzebom każdej firmy. Bez względu na wybrany model, na pewno znajdziesz ten, który spełni Twoje wymagania w zakresie zadań biznesowych, jak i rekreacji.
 

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA NISSANA NAVARA


Nissan Navara to pickup, który poradzi sobie z dużymi i małymi zadaniami dzięki ochronnej wykładzinie, rewolucyjnemu systemowi mocowania C-Channel i mnóstwem miejsca na Twój ładunek.
 

SILNIKI NISSANA NAVARA


Poczuj niesamowitą moc i wydajność. Wersja z silnikiem 160 PS z turbodoładowaniem oferuje wiodące w swojej klasie spalanie paliwa na poziomie 6,1 l/100 km i emisję CO₂ już od 159 g/km*. Silnik o pojemności 2,3 litra i mocy 190 PS z podwójnym doładowaniem wyróżnia moment obrotowy 450 Nm, który zapewnia fantastyczne przyspieszenie i osiągi – bez względu na to, czy holujesz ciężki ładunek czy pokonujesz trudny teren.

STYLISTYKA NADWOZIA NISSANA NAVARA


Masywna konstrukcja Nissana Navara ma swoje korzenie w 80-letniej tradycji tworzenia niekonwencjonalnych półciężarówek. Dzięki wysokim kątom natarcia i zejścia oraz dużemu prześwitowi, sylwetkę tego pickupa wyróżniają muskularne linie i napęd 4x4. A elegancki aerodynamiczny kształt i charakterystyczne światła LED podkreślają jego nowoczesny i świeży styl.

STYLISTYKA WNĘTRZA NISSANA NAVARA


Wybierz Nissana Navara i odkryj jego wyrafinowane wnętrze z luksusowym wyposażeniem i zaawansowanymi technologiami, które przenoszą jazdę na nowy poziom.