Nissan

cena od

BARDZIEJ EKOLOGICZNA I INTELIGENTNA JAZDA


Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 EVALIA to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten 7-osobowy van zabierze Cię w bezpieczną i wydajną podróż.

ŁADOWANIE W DOMU I OGÓLNODOSTĘPNYCH PUNKTACH


Rodzinnego Nissana e-NV200 EVALIA możesz ładować na dwa sposoby: użyj ładowarki domowej wallbox*, aby naładować akumulator do pełna w 7,5 godziny dzięki ładowarce samochodowej 6,6 kW lub naładuj go do pełna w 21,5 godziny, wykorzystując zwykłe gniazdko elektryczne. 

SZYBKIE ŁADOWANIE


Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

KOMPAKTOWY, ZWROTNY I W PEŁNI WYPOSAŻONY


Przestronne wnętrze i kompaktowe wymiary zewnętrzne Nissana e-NV200 EVALIA łączą w sobie możliwości 5- lub 7-osobowego samochodu rodzinnego ze zwinnością hatchbacka. Nie jest za długi, ani nie za szeroki: wąskie uliczki i ciasne miejsca do parkowania nie są dla niego żadnym problemem.

UŁATWIONA ŁĄCZNOŚĆ DLA RODZIN W PODRÓŻY


Zsynchronizuj swój smartfon z Nissanem e-NV200 EVALIA i bądź w kontakcie w trasie poprzez nowy system nawigacji NissanConnect EV oraz spersonalizuj każdy detal swojej jazdy na cyfrowym ekranie.
Twoje samochodowe usługi internetowe współpracują z aplikacją NissanConnect EV, informując Cię o wszystkim, co potrzebujesz wiedzieć, np. o stanie naładowania akumulatora i wykorzystaniu energii. 
Dzięki aplikacji NissanConnect EV informacje nawigacyjne masz na wyciągnięcie ręki. A nowy kolorowy ekran TFT sprawia, że elektrycznym Nissanem e-NV200 dotrzesz do celu bez problemów.