Nissan X-Trail to uniwersalny samochód ze stajni Nissana

Nissan X-Trail to uniwersalny samochód ze stajni Nissana, który łączy w sobie pojemność SUVa z komfortem jazdy limuzyny. Sprawdzi się zarówno w trudnym terenie, jak i w mieście, przy codziennych dojazdach do pracy.
Nissan X-trail dostępny jest w dwóch wersjach — pięcio- i siedmioosobowej. Drugi wariant to doskonała propozycja dla rodzin, które poszukują wygodnego auta również na wycieczki za miasto. Napęd 4x4 sprawia, że żadne drogi mu niestraszne.
Pod względem wyglądu X-trail prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Opływowe kształty i nowoczesny design sprawiają, że sprawdzi się również w przypadku tych, dla których wygląd auta jest niemal równie ważny jak jego osiągi.
Jak na tak wygodne i wielofunkcyjne auto jak Nissan X-trail cena tego modelu nie jest wygórowana, zwłaszcza w zestawieniu z innymi crossoverami. Ostateczna cena, jaką będziemy musieli zapłacić, jest uzależniona od wyposażenia, na jakie się zdecydujemy, warto jedna zaznaczyć, że nawet w podstawowej wersji X-trail ma do zaoferowania naprawdę wiele udogodnień.