Nissan X-Trail Cena

SUV to wygoda, a nowy Nissan X-TRAIL  z napędem 4x4 to wygoda do kwadratu. SUV pochodzący ze stajni japońskiego producenta jest dostępny w dwóch wersjach: pięcio- i siedmioosobowej, co pozwala zabrać nawet sporą rodzinę na wycieczkę lub w trasę w komfortowych warunkach. Nie znaczy to jednak, że pojemność Nissana X-TRIAL jest okupiona kosztem wyglądu - obydwie wersje samochodu prezentują się schludnie i elegancko. Cała rodzina znajdzie również w nowym SUV-ie szereg udogodnień, dostarczonych przez najnowszą technologię, zastosowaną przy produkcji samochodu.
 

Design i technologia


Decydując się na ten samochód, otrzymujemy do dyspozycji świetny crossover na każdy rodzinny lub wieloosobowy wypad w nowoczesnym wydaniu. Japońscy producenci zdecydowali się bowiem na pełne przeprojektowanie designu, tym razem dając swoim klientom świetną sylwetkę utrzymaną w sportowym duchu, której idealnym dopełnieniem jest staranne i pełne pięknych detali wykończenie wnętrza. Przyglądając się SUV-owi Nissana z zewnątrz, na pewno nie przejdziemy obojętnie obok chromowanych wykończeń, nowych reflektorów i 19-calowych felg, które podkreślają moc pojazdu.

Również technologicznie Nissan X-TRIAL wzbudza zachwyt. Zaawansowany system inteligentnej mobilności zapewnia dużo większą pewność prowadzenia auta, jeszcze większe doznania z jazdy oraz całkowitą kontrolę w każdych warunkach. W środku, dzięki systemowi NissanConnect mamy ułatwiony dostęp do nawigacji i aplikacji mobilnych, a nowoczesny system audio pozwala słuchać muzyki w jakości premium.
 

Nissan X-TRIAL cena


Posiadając to wszystko, nowy SUV japońskich producentów wciąż pozostaje przystępny cenowo. Jeśli chodzi o Nissan Xtrial cena może zostać dodatkowo obniżona, jeśli skorzystamy z okazji i udamy się np. na wyprzedaż rocznika. Jednak nieważne, co postanowimy, będą to bardzo dobrze wydane pieniądze, o czym przekonamy się od razu po pierwszej jeździe nowym samochodem.