Nissan X-Trail - samochód dla mnie

Poszukuję nowego samochodu i pragnę kupić maszynę, która spełni wszystkie moje wymagania. Muszę jednak odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czego właśnie oczekuję od pojazdu dla mnie i mojej rodziny. 
Niech to będzie SUV, ponieważ te auta są wytrzymałe, potrafią sprostać wszelkim drogom, mogą pomieścić w środku zarówno siedmioosobową rodzinę, jak i nasze bagaże. Nie wymagam potężnej pojemności silnika - silnik wysokoprężny to 1,7, a benzynowy 1,3 litra. To w zupełności wystarczy. W porządku, tego typu udogodnienia znalazłbym w wielu samochodach, ponieważ to raczej standardowe wymagania do spełnienia.
I tu pojawia się Nissan X-Trail, który dokłada do tego wszystko to, o czym zawsze myślałem, a nigdy nie miałem czelności wymagać od samochodu. Nissan daje mi wyświetlacz, na którym (w trakcie jazdy) dostrzec mogę wszystkie najważniejsze informacje na temat stanu samochodu, czy też temperatury na zewnątrz. Dalej - czujnik ruchu, otwierający bagażnik bez dwóch zdań ułatwia zapakowanie się na wakacje, czy też najzwyklejsze załadowanie dużych zakupów. Klimatyzacja i świetne nagłośnienie dodatkowo czynią z samej jazdy świetną przygodę. No i - oczywiście - system kamer, który pozwoli mi bezpiecznie zaparkować, nawet tyłem (bo w tym nigdy nie byłem najlepszy). A do tego mogę wybrać, czy wolę manualną, czy też automatyczną skrzynię biegów.
Wymieniam zalety Nissana i nagle zaczynam się wahać. Dużo tego dobrego, to prawda. Muszę się zatrzymać, bo cena z pewnością będzie dla mnie nieosiągalna, a samo policzenie zer w niej się znajdujących sprawi, że odechce mi się nawet marzyć o tym aucie. 
I niespodziewanie zerkam na cenę i widzę jej wysokość - od 95500 złotych i zaczynam wierzyć w to, że jednak dam sobie radę. Za nowy samochód, o którym w zasadzie marzyłem, wyposażony we wszelkie udogodnienia, których może potrzebować taki kierowca, jak ja. Za pełny serwis, gwarancję jakości to naprawdę nie jest wygórowana cena. Uśmiecham się, bo wiem, że już niedługo będę w stanie umówić się na jazdę próbną, a zaraz potem samochód może być już mój.