Nissan X-Trail - podstawowe informacje i cena

Nissan X-Trail to bardzo nowoczesne auto osobowe, które sprawdzi się przede wszystkim na nieco dłuższych trasach. Warto mieć na uwadze to, że dzięki takiemu samochodowi można poczuć prawdziwą przyjemność podróżowania samochodem. Najważniejsze jest to, że w aucie zastosowano zaawansowane silniki: wysokoprężny i benzynowy. Samochód zaprojektowano w niezwykle innowacyjny sposób, ponieważ posiada specjalną funkcję Start/Stop, a więc silnik wyłącza się automatycznie wtedy, kiedy nie jest używany. 

Nissan X-Trail - dlaczego warto wyposażyć się w taki samochód?

Wyposażając się w samochód osobowy Nissan X-Trail można mieć pewność, że zaoszczędzi się dużo pieniędzy na paliwie. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Samochód działa niezwykle płynnie, zapewnia doskonałą przyczepność, o każdej porze roku. W związku z tym kierowcy mogą bezpiecznie udać się w wybrane miejsce na mapie lub też swobodnie przewieźć swoich pasażerów. Auto można wybrać z ręczną lub też automatyczną skrzynią biegów. Jest to całkowicie zależne od predyspozycji zainteresowanych, ale też od ich konkretnych potrzeb i przyzwyczajeń. W samochodzie znajduje się też system nagłośnienia Bose, ponadto w dowolnym momencie będzie można skorzystać z kolorowego i przejrzystego wyświetlacza. W środku są też specjalne czujniki ruchu, które ułatwią całkowity załadunek auta, co przydaje się np. podczas przeprowadzki lub też wakacyjnego wyjazdu.

Nissan X-Trail - ile trzeba za niego zapłacić?

Nissan Xtrail cena nie jest może najniższa, ponieważ za nowe auto będzie trzeba zapłacić ponad 90 tysięcy złotych, jednak w niektórych przypadkach można liczyć na ceny promocyjne. Warto dokładnie śledzić rynek, a na pewno znajdzie się w końcu korzystną opcję. Auto słynie z perfekcyjnie działającej klimatyzacji, przestronności, ale też skutecznego ogrzewania. W związku z tym takim samochodem można podróżować komfortowo zarówno w lato, jak i zimę. Nie jest ważne to, czy podróżuje się samodzielnie, czy też może z całą swoją rodziną.

Nasza oferta