Nissan X-Trail - pełna wygoda użytkowania

Nissan X-Trail to bardzo nowoczesne auto, które z pewnością zachwyci niejednego kierowcę. Jego źródłem mocy są dwa wyjątkowe silniki: wysokoprężny (pojemność 1,7 litra) oraz benzynowy (pojemność 1,3 litra). Auto charakteryzuje się niskim poziomem zużycia paliwa, dlatego przy jednym tankowaniu można sobie pozwolić na naprawdę długą i ciekawą podróż. Samochód posiada także niezwykłą funkcję Start/Stop, która pozwala na wyłączenie silnika w tych momentach, w których jego użytkowanie nie jest konieczne.

Nissan X-Trail - pełna wygoda użytkowania


Nissana X-Trail można wybrać z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Wszystko zależy od tego, w jakim celu kupuje się ten samochód i jakie prędkości chce się rozwijać na drogach. W aucie zastosowano system nagłaśniania Base, a więc osiem głośników, które pozwolą cieszyć się w trakcie jazdy pracą SUV-a oraz przyjemną i relaksującą muzyką. Kierowcom udostępniony został 5-calowy kolorowy wyświetlacz, na którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje. Tym samym prowadzenie takiego auta dla każdego kierowcy jest czystą przyjemnością. Warto mieć świadomość tego, że auto utrzymuje na drodze zadowalającą przyczepność, a do tego jest łatwe w załadunku. Wszystko to za sprawą specjalnych czujników ruchu, które umożliwiają szybkie otwieranie bagażnika, co przydaje się np. podczas przeprowadzki lub pakowania dużych zakupów.

Nissan X-Trail - gwarancja pełnego zadowolenia


Przed zakupem takiego samochodu warto wziąć pod lupę jego cenę, ale nie jest ona odstraszająca. W przypadku nowego auta Nissan XTrail cena wynosi 95 tysięcy złotych. W tej cenie zainteresowani zapewniają sobie jednak:
- perfekcyjnie działającą klimatyzację,
- otwory wentylacyjne, które zainstalowane są w centralnej konsoli,
- system kamer 360 stopni,
- rozpoznawanie wszelkich znaków drogowych,
- bezpieczną jazdę w każdych warunkach terenowych oraz pogodowych.

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem nowego samochodu, warto wziąć pod lupę właśnie ten model i odłożyć na niego pieniądze, a nie będzie się żałowało swojej decyzji.