Nissan Micra Cena

Nissan Micra - cena słynnego, miejskiego auta


Jeśli chodzi o samochód Nissan Micra cena uzależniona jest przede wszystkim od generacji, a także oczekiwań, jakie stawia przyszły właściciel. 

Ile kosztuje nowy Nissan Micra? 


Na wartość najnowszej odsłony Nissana Micra wpływa rodzaj drzemiących pod maską oraz we wnętrzu rozwiązań. Ten model uznawany jest za samochód o bardzo niskiej awaryjności, co sprawia, że zakup okazuje się korzystny ekonomicznie, nawet w dłuższej perspektywie czasowej. Perfekcyjny rozmiar, aktywne systemy bezpieczeństwa, które współpracują z kierowcą oraz nowoczesne, sportowe i zarazem eleganckie nadwozie czynią ten samochód jednym z najciekawszych modeli w tej klasie cenowej. Jako autoryzowany dealer tej marki gwarantujemy w cenie profesjonalną obsługę oraz dobór wersji dopasowanej do wymagań przyszłego użytkownika. Wspólnie z nami wybiorą Państwo idealny model wśród imponującej gamy kolorów nadwozia, wnętrza i dodatków. 


Nissan Micra - co dostajemy w cenie?


Miejska Micra to auto dla każdego, kto szuka naszpikowanego najnowszymi technologiami samochodu w bardzo adekwatnej do jakości jazdy cenie. Projektanci zadbali o ekskluzywne detale oraz doskonałą akustykę, co sprawia, że cena Nissana Micry okazuje się miłym zaskoczeniem jak na wysoki komfort, jaki czeka nas podczas jazdy. W naszym salonie mogą Państwo kupić wersje wyposażone w inteligentne systemy, pozwalające pewniej poczuć się za kierownicą i dzięki temu podróżować wyjątkowo wygodnie. Należą do nich najnowsza generacja nawigacji i systemu audio, stylowe wykończenie wnętrza. Ostateczny koszt auta zależy od konfiguracji, na jaką się Państwo zdecydują.
Zachęcamy do odwiedzania naszego salonu oraz kontaktu w celu poznania szczegółowej ceny wybranej wersji Nissana Micry
C