Nissan Leaf Cena

Każdy kto choć raz zasiadł za kierownicą samochodu z napędem elektrycznym z ochotą wraca do tego doświadczenia doceniając niezwykłe przyspieszenie w połączeniu ze spokojną pracą bezemisyjnego silnika elektrycznego. Dla wymagających Klientów, szanujących środowisko naturalne Nissan oferuje kolejną odsłonę nowych w pełni elektrycznych modeli Leaf. W ofercie znajdziemy aż pięć wersji Nissana Leaf nowej generacji.

Leaf Acenta w podstawowej wersji wyposażony jest w akumulator o mocy 40 kWh i zasięgu do 270 km na jednym ładowaniu. W standardowym wyposażeniu oferowana jest także kamera cofania, automatyczna klimatyzacja, inteligentny system nawigacji NissanConnect oraz funkcja ePedal, który umożliwia m.in. utrzymanie samochodu na wzniesieniu bez dotykania pedałów.

Leaf N-Connecta stanowi kompromis pomiędzy standardową wersją elektrycznego Leafa a bardziej zaawansowaną technologicznie wersją Tekna. Został doposażony w inteligentny system kamer o zasięgu 360° z opcją rozpoznawania poruszających się obiektów oraz automatyczną klimatyzację z timerem.

Dla doceniających najwyższy komfort Nissan przygotował Leafa w wersji Tekna. W tym modelu oprócz wielu wyżej wymienionych funkcjonalności znajdziemy w nim niezawodne rozwiązanie w postaci systemu proPILOT. Ta nowoczesna technologia umożliwia utrzymanie stałej odległości przez poprzedzającym pojazdem, nawet w przypadku jego zatrzymania i ponownego ruszenia. Utrzymuje również samochód na swoim pasie. Dzięki systemowi proPILOT jazda w korku czy na autostradzie staje się znacznie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Ponadto, dla koneserów dobrego brzmienia, Tekna wyposażona została w system BOSE z sześcioma głośnikami i subwooferem.
Dwie najbogatsze wersje Leafa, czyli N-Connecta i Tekna, występują również w wersjach wzmocnionych. Dzięki akumulatorom o większej pojemności ich zasięg znacznie wzrasta a ładowanie jest krótsze niż w opcjach standardowych. Możemy też cieszyć się lepszym przyspieszeniem i większą prędkością maksymalną. 
C