Nissan Juke Cena

Nissan Juke to auto osobowe dla pewnych siebie kierowców, którym zależy na zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochód wyposażony jest w specjalną technologię Pro Pilot, dzięki której zachowuje się bezpieczny dystans pomiędzy poszczególnymi autami. Tym samym unika się niepotrzebnych i groźnych stłuczek, np. na zakorkowanej ulicy lub też na drodze szybkiego ruchu. W aucie osobowym zamontowano dodatkowo innowacyjny system kamer 360 stopni, dzięki któremu nawet mniej doświadczeni kierowcy nie będą mieć problemów z solidnym parkowaniem. Tyczy się to również zatłoczonych parkingów.Nissan Juke - automatyczna skrzynia biegów i zróżnicowany tryb jazdy


Decydując się na samochód osobowy Nissan Juke kierowcy muszą mieć świadomość tego, iż auto posiada automatyczną skrzynię biegów, a do tego łopatka do ich zmiany znajduje się bezpośrednio przy kierownicy. Tym samym nie trzeba martwić się o to, że zmiana biegów będzie zajmowała zainteresowanym dużo czasu. Zrobi się to błyskawicznie, nawet na bardzo zatłoczonej ulicy.

Kierowcy mogą skorzystać ze zróżnicowanego trybu jazdy. Osoby, które chcą na trasie rozwijać zdecydowanie większe prędkości powinny zdecydować się na tryb Sport. Jeśli komuś zależy na mniejszym spalaniu i byciu ekologicznym kierowcą, może przejść na specjalny tryb Eco. Do wyboru jest także tryb Standard, aby zachować pełną równowagę niezależnie od panujących na drodze warunków. To opcja, która sprawdza się zwłaszcza na nieco dłuższych i bardziej wymagających trasach.Nissan Juke - ile kosztuje?


Nissan Juke cena nie jest zbyt wysoka, w porównaniu do innych modeli Nissana, więc wiele osób zainteresowanych jest zakupem tego samochodu osobowego dla siebie, ale też dla całej swojej rodziny. Kierowcy dodatkowo mogą zdecydować się na zakup samochodu używanego, co wiąże się z mniejszymi kosztami zakupu. Przed finalizacją transakcji można odbyć jazdę próbną, a w razie pozytywnej recenzji płatność może zostać rozłożona na miesięczne raty.