Nissan Juke – wysoka jakość w dobrej cenie

Nissan Juke to jeden z wyjątkowo popularnych modeli marki, którego produkcja zlokalizowana jest w zakładach produkcyjnych w Japonii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Pierwszą prezentację modelu pod inną nazwą – Qazana, dokonano w 2009 roku, a obecnie znany nam jako Nissan Juke jest niebywale popularnym pojazdem na drogach, za sprawą swojej komfortowej konstrukcji i atrakcyjnej ceny.

Nissan Juke – cena to nie wszystko

Nissan Juke jako 5-drzwiowy SUV to niesamowicie popularna alternatywa wybierana przez rodziny. Zapewnia wygodną podróż dla 5 dorosłych osób, a dodatkowo posiada obszerny bagażnik, który po złożeniu tylnych siedzeń obejmuje nawet 830 l. Opracowany z myślą o komforcie podróży przy jednoczesnym intrygującym designie, wyróżnia się na tle konkurencji szerokimi nadkolami, reflektorami czy wąskimi szybami bocznymi. Całość stylistyką przywodzi na myśl pojazdy rajdowe z lat 60. i 70. 
Szeroki zakres wyboru jednostek napędowych pozwala każdemu kierowcy znaleźć alternatywę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Nissan Juke obejmuje między innymi cenowo przystępne warianty benzynowe oraz wysokoprężne, które posiadają średnie zużycia paliwa średnio od 5 do 7,6 l/100 km. 
Dla komfortu kierowców poszczególne modele Nissan Juke oferowane są z klasyczną manualną skrzynią biegów, jak również z nowoczesną bezstopniową przekładnią CVT. Cena Nissan Juke uzależniona jest od wersji wyposażenia, bowiem model oferuje ich kilka - Visia, Acenta, Tekna, z których każda ma swoich miłośników. W samej standardowej opcji, znaleźć możemy poduszki powietrzne, system ESP czy ręczną klimatyzację. Naturalnie za dopłatą, można uzupełnić model o wymarzone felgi, system Bluetooth czy kamerę cofania. 

Podsumowanie

Nissan Juke to SUV, który poza atrakcyjną ceną oferuje cały szereg ciekawych rozwiązań i wariantów do wyboru. Jego charakterystyczna linia oraz przemyślane elementy, czynią całość wyjątkowo łakomym kąskiem dla miłośników komfortowych podróży.