Impwar – lider w sprzedaży Nissana na Dolnym Śląsku

Dealer Impwar to firma z doświadczeniem i tradycją. Od ponad 20 lat działa w branży motoryzacyjnej. W 2003 roku firma zaczęła funkcjonować jako dealer NISSANA w Rzeszotarach koło Legnicy. Firma zajmuje się sprzedażą  samochodów fabrycznie nowych, ale i używanych. Wykonuje także naprawy blacharskie i lakiernicze. W 2006 roku Impwar przeniósł swą siedzibę do nowego budynku przy ul. Wilanowskiej 2 we Wrocławiu. Klienci mają do dyspozycji salon sprzedaży samochodów i markowych części zamiennych. Ponadto mogą korzystać z doskonale wyposażonego serwisu mechanicznego i zajmującego się pracami blacharsko-lakierniczymi. Impwar dysponuje również komisem, w którym można wybrać i zakupić auta używane. Po zacieśnieniu kooperacji z Nissanem w 2009 roku firma otworzyła kolejny salon samochodów w Bielanach Wrocławskich. Od tego czasu znacząco wzmocniła swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym na Dolnym Śląsku. Firma prężnie się rozwija, co pozwala jej coraz lepiej zaspokajać zapotrzebowanie na samochody marki Nissan.

Różne modele Nissana

Klienci poszukujący nowych i używanych modeli Nissana mają bardzo szeroki wybór. W ofercie znajdą wiele modeli aut nowych i używanych. Można wybrać sobie taki, który jest odpowiedni pod względem wyposażenia oraz ceny. Każdy miłośnik marki Nissan na pewno znajdzie dla siebie i swojej rodziny odpowiedni samochód.
W ofercie dostępne są takie modele, jak Nissan Micra, Juke, Leaf, X-Trail, Navara czy Qashqai. Czekają na Państwo modele zarówno nowe, jak i używane, a także wersje elektryczne Nissana. Wybór właściwego modelu zależy m.in. od terenu, po jakim klienci chcą jeździć oraz od wymagań i oczekiwań. Nissan to samochód uniwersalny, który świetnie się sprawdza jako auto miejskie, ale i na dłuższych trasach. Nissan zadowoli również miłośników jazdy terenowej. Klienci o różnych gustach i potrzebach na pewno wybiorą sobie taki model Nissana, którego poszukują.

Akcesoria i kompleksowa obsługa klienta

U nas mogą się Państwo zaopatrzyć w akcesoria do Nissana. Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, które można zakupić po bardzo atrakcyjnych cenach. W razie problemu z wyborem, nasi doświadczeni pracownicy poradzą Państwu, jaka część zamienna czy inny element stanowiący wyposażenie samochodu będzie odpowiedni do Waszego modelu Nissana. Prowadzimy również serwis Nissana oraz warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze.