Doświadczenie i doskonała jakość obsługi

Zakup nowego auta jest nie lada wyzwaniem i wiąże się także z dodatkowymi czynnościami, o których warto pamiętać. Impwar świadczy szeroki zakres usług dotyczących serwisowania i sprzedaży samochodów. Dlaczego warto postawić na usługi tej firmy? Jaką ofertę tutaj znajdziemy?

Doświadczenie i doskonała jakość obsługi

Firma Impwar posiada ponad 2- letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, przy czym działalność marki rozpoczęła się w 2003 roku jako dealer marki Nissan. Początkowo klienci skorzystać mogli z zakupu samochodów używanych i nowych, jak również skorzystać z napraw blacharsko-lakierniczych. Po jakimś czasie firma otworzyła salon sprzedaży aut i części zamiennych doskonałej jakości, w tym także serwis mechaniczny. Dzięki ciągłej współpracy z marką Nissan szybko zyskała uznanie na rynku, ciesząc się renomą i zadowoleniem wśród klientów. 
Aktualnie Impwar jest uważany na największego dealera marki Nissan na Dolnym Śląsku, korzystając z trzech koncesji na terenie województwa, dzięki czemu klienci dobiorą do własnych oczekiwań najbardziej dogodną lokalizację. 
Właściciele nowych aut bardzo często zastanawiają się, jakie czynności następnie powinni podjąć. Skorzystać warto z fachowego wsparcia w każdej sytuacji, która związana jest z zakupem oraz serwisem nowego samochodu. Nissan Opole bazuje na rozszerzonej ofercie, która odnosi się do:
- gwarancji rozszerzonej, którą można przedłużyć (w przypadku Nissana zazwyczaj gwarancja wynosi 3 lata),
- pomocy drogowej Nissana, z której skorzystać można z dowolnym momencie,
- umowy serwisowej, pozwalającej zmniejszyć koszty serwisowania,
- ubezpieczenia Nissana, które ma za zadanie wpłynąć na ochronę zarówno właściciela, jak i samochodu.
Nissan to znana marka samochodów, która cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku motoryzacyjnym. Nissan Opole bazuje na doskonałej obsłudze klienta, mając na względzie jego oczekiwania i potrzeby. Natomiast Impwar to firma z wieloletnim doświadczeniem, wyróżniająca się kompleksową pomocą właścicielom samochodów.